کد خبر: 259722 A

نخستین جشنواره هفت سین بازیافتی به منظور حفاظت از محیط زیست در رشت برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی شهرداری رشت امروز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به فراخوان شرکت در جشنواره مذکور اظهار کرد: این جشنواره با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت برگزار می شود.

حسنی افزود: نخستین جشنواره «هفت سین بازیافتی» به منظور حفاظت محیط زیست و جلب مشارکت مردم در همراهی با مدیریت شهری برای کاهش زباله در سطح شهررشت برگزار می شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری جشنواره هفت سین بازیافتی در رشت، تصریح کرد: این جشنواره در روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه جاری با  ساخت المان های سفره هفت سین با بهره گیری از مواد بازیافتی ( پسماندهای خشک) از سوی شرکت کنندگان اجرا می شود.

مسئول روابط عمومی شهرداری رشت یادآور شد: متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند حداکثر تا تاریخ 24 اسفند جاری، تصویرهفت سین بازیافتی خود را در قالب CD  به روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ارسال کنند.

به گفته وی، این جشنواره 25 اسفند ماه جاری راس ساعت 16 تا 19 عصر درعمارت کلاه فرنگی واقع در پارک شهر رشت برگزار می شود.

حسنی به جوایز جشنواره هفت سین اشاره کرد و گفت: لوح افتخار و مبلغ هفت میلیون ریال، لوح افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال و لوح افتخار و مبلغ سه میلیون ریال به ترتیب به نفرات اول تا سوم اهدا می شود.

حفاظت از محیط زیست حفاظت محیط زیست روابط عمومی سازمان روابط عمومی شهرداری زباله سفره هفت سین شهرداری هفت سین جشنواره فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر