کد خبر: 260782 A

واحد تولیدی چای از برگ زیتون با یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار در روبار افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از رودبار، فرماندار روبار عصر دیروز در مراسم افتتاح واحد تولیدی چای از برگ زیتون در شهرک صنعتی مارلیک اظهار کرد: صندوق کار آفرینی امید با بهره‌گیری از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های منطقه می‌تواند بسیار موثر باشد.

سیدمحمداحمدی با اشاره به واحد تولید چای از برگ زیتون رودبار تصریح کرد: این واحد تولیدی با یک میلیارد و دویست میلیون ریال هزینه ساخته شده و با بهره برداری از آن برای چهار نفر شغل فراهم شده است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در انتقال مسائل و مشکلات مردم به مسئولان تصریح کرد: نقش رسانه‌ها در خدمات رسانی شایسته به مردم از اهمیت زیادی برخوردار است.

فرماندار رودبار به برگزاری انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها به عنوان نماینده افکار عمومی در زمینه‌سازی مشارکت گسترده مردم در انتخابات و نیز رقابت سالم نامزدها می‌توانند نقش مؤثری داشته باشند.

وی با گرامی داشت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س)، اظهار داشت: این بانوی اسلام الگویی حسنه برای دختران، همسران ومادران درتمام اعصار برای داشتن زندگی و خانواده ای سالم، سعادتمند و خوشبخت است.

احمدی با اشاره به گذشت زمان و از دست رفتن فرصت‌ها متذکر شد: دانش آموزان برای دست یابی به موفقیت‌های علمی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی باید با برنامه‌ریزی و تلاش فرصت‌ها را مغتنم بشمارند.

انتخابات چای حضرت فاطمه خانواده خدمات رسانی دانش آموزان رسانه فرماندار اسلام زیتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر