کد خبر: 261931 A

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت : همدلی و هم زبانی میان دولت و ملت اولویت امروز کشور است که با ظرافت و هوشمندی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش گفت : همدلی و هم زبانی میان دولت و ملت اولویت امروز کشور است که با ظرافت و هوشمندی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است

 گودرز کریمی‌فر افزود : آموزش و پرورش به عنوان مهمترین و گسترده ترین  نهاد آموزشی و فرهنگی کشور تلاش می کندتا به نهادینه کردن فرهنگ همدلی و هم زبانی  در سطح جامعه کمک کند . 

وی خاطر نشان کرد : انقلاب ما در برهه‌های مختلف با وحدت ، همدلی و هم زبانی توانسته است از تنگناها و بحران‌های پیش روی به سلامت عبور کند و این وحدت و همدلی می‌تواند  در تداوم  حرکت مقتدرانه کشور موثر باشد.

کریمی‌فر  ادامه داد : آموزش و پرورش کارآمد و مترقی برای رسیدن به قله‌های افتخار باید فرهنگ همدلی و هم‌زبانی را میان فرهنگیان  ،دانش آموزان و خانواده‌ها توسعه دهد .

وی به درخشش دانش آموزان لرستانی در کنکور سراسری 93 و کسب جایگاه سوم در رتبه‌های تک رقمی کنکور سراسری ؛ رتبه برتر پروژه مهر ، جایگاه سوم لرستان در جشنواره جوان خوارزمی ،نایب قهرمانی دانش آموزان لرستان در مسابقات ورزشی دانش آموزان و ده‌ها توفیق دیگراشاره کرد و گفت :  رمز توقیق این دستگاه و ارتقای شاخص‌های آموزشی و پرورشی آن مرهون همدلی و وحدت فرهنگیان است .  

کریمی‌فر در ادامه تاکید کرد : آموزش و پرورش با تشکیل کارگروه‌های تخصصی زمینه تحقق مطالبات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری را در دستگاه تعلیم و تربیت پیگیری خواهد کرد .

آموزش و پرورش انقلاب توسعه و پیشرفت جامعه خانواده دولت سلامت کنکور مقام معظم رهبری ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر