کد خبر: 262575 A

برنامه اصلی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان لرستان در سال جاری اعلام شد؛

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان گفت: برنامه امسال این شرکت برای توسعه انرژی گاز دراستان، هدف‌گذاری استفاده 70 درصدی مردم برای استفاده از این سوخت است.

هوشنگ حیدریان، در گفتگو با خبرنگار ایلنا افزود: مهم‌ترین برنامه شرکت نفت لرستان برای سال آینده ذخیره‌سازی و استفاده بهینه از این انرژی است که امیدواریم با توسعه انرژی گاز به عنوان یک انرژی ارزان به تمام نقاط استان، کاهش درخواست نفت را به عنوان سوخت مصرفی داشته باشیم. 

وی گفت: در ایام تعطیلات نوروز تمام جایگاه‌های سوخت سراسر استان با حداکثر ظرفیت در خدمت مسافران نوروزی و همشهریان هستند.

حیدریان اظهار کرد: با توجه به اینکه استان لرستان کریدور ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق کشور محسوب می‌شود تردد سنگینی در این منطقه صورت می‌گیرد و علاوه بر میهمانان نوروزی که در استان اقامت می‌کنند شاهد مسافران بین راهی هم هستیم که این موضوع بر نیاز به حجم بیشتر سوخت‌رسانی از طرف ما می‌افزاید. 

حیدریان همچنین اضافه کرد: در ایام نوروز چند اکیپ از نیروهای این شرکت بدون یک روز تعطیلی مشغول خدمات‌دهی به مسافران هستند و تیم نظارتی شرکت نفت هم بصورت سیار و در اکیپ‌های چندگانه مشغول خدمات‌دهی و جلوگیری از کاستی‌ها است.

 

 

افغانستان پاکستان پخش فرآورده های نفتی تعطیلات تعطیلات نوروزی خدمت رسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مسافران مسافران نوروزی نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر