کد خبر: 262704 A

ویژه نوروز ۹۴ صورت می‌گیرد:

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان، از اجرای طرح تورهای ارزان قیمت کاشان گردی ویژه نوروز ۹۴ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، مهران سرمدیان گفت: در راستای تسهیل خدمات دهی و پاسخ گویی به نیاز گردشگران شهر تاریخی کاشان، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان با همکاری مدیریت گردشگری شهرداری کاشان و مشارکت انجمن راهنمایان کاشان طرح کاشان گشت را در حال اجرا دارد.

وی، هدف از اجرای تورهای ارزان قیمت کاشان گردی را ترویج فرهنگ سفر، معرفی فرهنگ و تمدن غنی کاشان، کاهش هزینه‌های سفر، جلوگیری از حجم ترافیک، افزایش بهره وری بازدید‌ها با معرفی تخصصی راهنمایان محلی در بنا‌ها ذکر کرد.

به گفته وی، اجرای این طرح باعث تشویق گردشگران جهت شرکت در تورهای گروهی برای بازدید از آثار شاخص تاریخی، طبیعی و کوهستانی و کویری منطقه و نیز صرفه جوئی در وقت و هزینه میهمانان نوروزی است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان تاکید کرد: اجرای این طرح برای مسافران مراکز اقامتی شهرستان کاشان نیز اطلاع رسانی شده و این اقدام زمینه اقامت بیشتر و ارتقای سطح ماندگاری گردشگران را در بر خواهد داشت.

سرمدیان افزود: در این طرح علاوه بر معرفی بافت قدیمی، بازار سنتی، مرکز هنرهای سنتی، مناطق زیبای گردشگری شهرستان کاشان از جمله نیاسر، قمصر، برزک و مشهد اردهال به گردشگران معرفی می‌شود.

بهره وری ترافیک ترویج فرهنگ شاخص شهرداری صنایع دستی و گردشگری فرهنگ و تمدن کاهش هزینه گردشگری مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر