کد خبر: 263750 A

نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به اقتدار و همدلی ملت و دولت در ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: مبحث هسته‌ای از جمله موضوع‌هایی است که دولت و ملت در خصوص آن همدلی و همزبانی داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به اقتدار و همدلی ملت و دولت در ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: مبحث هسته‌ای از جمله موضوع‌هایی است که دولت و ملت در خصوص آن همدلی و همزبانی داشتند.

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌شاهرودی شامگاه دوشنبه در اولین جلسه شورای اداری استان کردستان در سال جاری اظهار کرد: دولت و ملت ایران آرمان‌هایی دارند که برای همه بشریت مفید و مؤثر است.

وی ادامه داد: دنیا ایران هسته‌ای را به رسمیت شناخته است و جمهوری اسلامی نیز سخاوتمندانه به مسلمانان جهان یاری می‌رساند.

حجت الاسلام حسینی شاهرودی افزود: همدلی بین ملت و دولت در ایران اسلامی از جمله برکاتی است که خداوند متعال به ما ارزانی داشته و عنایت خویش را شامل مردم ایران کرد این مهم دوستان ما را در دنیا شاد می‌کند .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال گرفتن پیشرفت‌های هسته‌ای از ایران بودند اما موفق نشدند.

 حجت‌الاسلام حسینی‌شاهرودی گفت: دنیا ایران هسته‌ای را به رسمیت شناخته است و خوشبختانه تلاش‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شده و روز به روز بر اقتدار و نفوذ ایران در سطح جهانی افزوده می‌شود.

حجت‌الاسلام حسینی‌شاهرودی در ادامه سخنان خود به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب و ضرورت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت اشاره کرد و گفت: در استان کردستان ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که در بیشتر امور بالاتر از سایر استان‌های کشور است، باید در استان کردستان نیز حماسه‌ای دیگر خلق شود و میزان خدمات از متوسط کشوری بالاتر باشد.

وی گفت: در میان کشورهای دنیا تنها جمهوری اسلامی ایران تحت امر هیچ کشوری نیست و استقلال کامل خود را دارد، این نعمت بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم.

استان کردستان استقلال ایران اسلامی جمهوری اسلامی ایران جهان دولت مردم ایران ملت ایران ولی فقیه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر