کد خبر: 263782 A

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: تا پایان خرداد سال جاری، شاهد تکمیل و بهره‌برداری پنج پروژه عمرانی شهرداری تبریز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محبوب عبداله‌پورافزود: پروژه بیمارستان ویژه کودکان مبتلا به سرطان که هم‌اکنون در مراحل پایانی تکمیل و فضاسازی است، همزمان با سوم خرداد، افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز درمانی پنج‌طبقه، پس از اتمام عملیات عمرانی و تجهیز، نقش موثری در رفع نیازهای درمانی تبریز، منطقه و حتی سایر شهرهای مجاور، خواهد داشت.

عبداله‌پور پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه‌آهن را از اقدامات مهم شهرداری در یک دهه اخیر در حوزه عمران خواند و افزود: این پروژه هم اکنون از پیشرفت فیزیکی چشمگیر برخوردار بوده و بیستم خرداد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: با توجه به تردد خودروهای سنگنین در این مسیر، با بهره‌برداری از این پروژه مهم، شاهد رفع مشکل قدیمی ترافیک و تغییر چهره در مسیر یکی از مهم‌ترین ورودی‌های شهر خواهیم بود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، طراحی و احداث تقاطع غیرهمسطح معراج در ورودی وادی رحمت را با توجه به تراکم ترافیکی اتوبان کسایی به وادری رحمت، ضروری عنوان کرد و گفت: این پروژه دارای ۵۴ متر طول و ۲۲ متر عرض بوده و شامل باند‌های رفت و برگشت شهید کسایی به وادی رحمت است.

وی اضافه کرد: تقاطع غیرهمسطح معراج در ورودی وادی رحمت سی‌ام خرداد افتتاح و تقدیم شهروندان می‌شود.

عبداله‌پور همچنین از بهره‌برداری فاز دوم تقاطع غیرهمسطح حمید در سی‌ام خرداد خبر داد و افزود: با افتتاح این پروژه که اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در پی داشته است، تقاطع سه سطح شهید حمید باکری، به عنوان یکی از ماندگار‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر تبریز، مطرح خواهد بود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از اتمام عملیات اجرایی پروژه ساختمان اصلی پایانه مرکزی تبریز تا پایان خرداد خبر داد و گفت: پروژه ساختمان اصلی پایانه مرکزی تبریز، با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان، پس از ۳۵ سال بلاتکلیفی، تا پایان خرداد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه، با بهره گیری از بهترین نظرات و طراحی‌ها و استفاده از سازه‌های سبک، یک اثر معماری ارزشمند و زیبا خواهد بود.

بیمارستان ترافیک راه آهن رفت و برگشت سرطان شهرداری کودکان معماری تبریز پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر