کد خبر: 263792 A

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران خبرداد:

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، از توقیف یک دستگاه خودرو سواری سمند و کشف 19 کیلو حشیش از داخل این خودرو خبر داد .

به گزارش ایلنا از ساری ،به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ" ذبیح الله پهلوانی " پلیس با اعلام این خبر، افزود : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی به نام " علی محمد – ص " در امر تهیه و توزیع مواد مخدر ، موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت .

وی تصریح کرد : ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، متهم به مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری سمند اقدام به ورود مواد مخدر از استان های همجوار می کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران خاطر نشان کرد : ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی خودوری متهم در محور سوادکوه، در عملیاتی غافلگیرانه و با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سوادکوه، خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

وی افزود : ماموران با دستگیری متهم در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، 19 کیلوگرم حشیش را که که در داخل دو کیسه 10کیلویی برنج که روی آن دانه های خشک شده انار بسته بندی و به طرز ماهرانه ای جاسازی بود، کشف و ضبط کردند .

سرهنگ پهلوانی از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضایی خبر داد و افزود : خودروی متهم نیز متوقف و به پارکینگ منتقل شد .

برنج تهیه و توزیع مواد خودرو رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف و ضبط مواد مخدر ساری پلیس حشیش سوادکوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر