کد خبر: 263823 A

مهلت ارسال مقالات به سومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه پایان یافت.

به گزارش ایلنا در کرج، به نقل از روابط عمومی اتاق البرز، تاکنون ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که پس از داوری، مقالات برگزیده و تجربه نگاری‌های ارایه شده توسط کارآفرینان و صاحبان صنایع بر‌تر به صورت نوشتاری و چند رسانه‌ای منتشر خواهد شد.

در حال حاضر برای بررسی مقالات ارسالی ۶ جلسه کمیته داوری برگزار و مقالات بوسیله ۱۵ نفر از داوران و اساتید دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته که ۲۰ مقاله به عنوان مقاله بر‌تر در ۴ پنل تخصصی همایش ارائه خواهد شد.

دانشگاه‌ها، بنیاد علمی نخبگان، شرکت‌های دانش بنیان، پارک علم و فناوری، پژوهشگاه‌ها، موسسات علمی، تحقیقاتی و صنعتی به همراه صنایع بر‌تر استان نیز در این همایش مشارکت دارند.

در کنار این همایش، نمایشگاه نوآوری و اختراعات نیز با هدف تجاری سازی ایده‌های نو و نوآورانه برپا خواهد شد تا تازه‌ترین ایده‌های علمی و پژوهشی، ابتکارات و اختراعات به نمایش درآید.

استان البرز، به دلیل صنایع برجسته و مطرح ظرفیت‌های بسیار وسیعی در این حوزه دارد که برای استفاده از این ظرفیت‌ها باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا ضمن استفاده بهینه، بتوان به سمت و سوی ارتباط عملی و کاربردی بین صنعت و دانشگاه حرکت کرد.

استان البرز رسانه روابط عمومی صنعت علم و فناوری نخبگان دانشگاه همایش ارسال مقالات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر