کد خبر: 263911 A

طی انتخابات داخلی بین منتخبان اتاق بازرگانی گیلان، «هادی تیزهوش تابان» برای بار دوم به مدت چهارسال به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معاون و کشاورزی این استان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از رشت، هادی نیز هوش تابان در انتخابات داخلی اعضای برگزیده اتاق بازرگانی گیلان به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.

هادی تیزهوش تابان پس از برگزاری این انتخابات در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: بعد از تایید اعتبارنامه‌های اعضای منتخب، انتخاب هیئت رئیسه برگزار می‌شود که هر اتاق در استان‌ها یک رئیس، دو نائب رئیس، یک منشی و یک خزانه دار را انتخاب می‌کند.

وی افزود: در این دوره علاوه بر من به عنوان رئیس اتاق گیلان، شجاع الدین بدری و ایرج محبوبی نیز به عنوان «نواب رئیس» و حجت نقاش زادگان و علیرضا سحرخیز به عنوان «خزانه دار و منشی» انتخاب شدند.

رئیس اتاق بازرگانی گیلان بیان داشت: در این دوره افراد منتخب دارای تخصص و تجربیات بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف هستند که امید آن می‌رود با همکاری پارک علم و فناوری در راستای اقتصادی کردن مسائل دانش بنیان گام برداریم.

وی، احداث ساختمان جدید اتاق گیلان در چهار هزار متر مربع و برطرف شدن مشکل فضای فیزیکی اتاق و تشکل‌ها را از جمله برنامه‌های در دست اقدام این اتاق عنوان کرد و گفت: که این امر در سایه همدلی و همزبانی محقق خواهد شد.

تیزهوش تابان با اشاره به سفر رئیس جمهور به گیلان گفت: مسائل و مشکلات استان توسط استاندار به خوبی مطرح و پیگیری خواهد شد.

وی متذکر شد: که اگر بنده به عنوان رئیس اتاق بازرگانی گیلان نیز یکی ازسخنران در جمع هیئت دولت انتخاب شوم، مشکلات کلان اقتصادی در حوزه صادرات و واردات به خوبی بیان خواهد شد.

این مسئول به موفقیت هسته‌ای ایران اشاره کرد و افزود: این موفقیت قابل لمس بوده که با تدبیر دولت صورت گرفته است.

وی گفت: این توافق اولیه امیدی را در دل بازرگانان، تجار و مردم و همچنین سرمایه گذران به وجود آورده است که پس از توافق نهایی جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در حوزه‌های گوناگون باید در دستور کار قرار گیرد.

انتخابات ایران دولت رئیس جمهور علم و فناوری کشاورزی مشکلات معاون هسته ای هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر