کد خبر: 263949 A

مدیرکل بانوان استانداری لرستان

مدیرکل بانوان استانداری لرستان گفت: دستگاه‎های متولی امر فرهنگ با هم‌دلی و تعامل با یکدیگر برنامه‎های منسجم و هماهنگی را در هفته زن و بزرگداشت مقام مادر اجرا می‎کنند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، لیلا سلاحورزی، مدیرکل بانوان استانداری لرستان روز دوشنبه، 17 فروردین‌ماه در کارگروه بانوان و خانواده از برگزاری همایش اسوه‎های صبر و مقاومت در استان خبر داد و گفت: زنان مؤمن و انقلابی با عفت و پاکدامنی خود انسان‎های بزرگ با اندیشه‎های والای دینی تحویل جامعه دادند.

وی با بیان این‌که زنان در حوزه اجتماعی به‌عنوان قشری تاثیرگذار در پرورش نسل پاک هستند، یادآور شد: زنان در توسعه و تعالی جامعه پایدار نقشی بی‎بدیل دارند.

سلاحورزی تصریح کرد: زنان و دختران ایران همواره با الگوگیری و تاسی از سیره علمی و عملی حضرت فاطمه زهرا(س) به‌عنوان سفیران معنوی در عرصه‎های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستند.

مدیرکل بانوان استانداری لرستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در نام‌گذاری امسال با عنوان «دولت، ملت؛ هم‌دلی و هم‎زبانی»، افزود: دستگاه‎های متولی امر فرهنگ با هم‌دلی و تعامل با یکدیگر برنامه‎های منسجم و هماهنگی را در هفته زن و بزرگداشت مقام مادر اجرا می‎کنند.

وی بیان کرد: همایش اسوه‎های صبر و مقاومت در استان هم‌زمان با سراسر کشور و با هدف جریان‎سازی فرهنگی و اجتماعی در راستای ترویج ارزش مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار می‎شود.

سلاحورزی گفت: مادران، همسران، خواهران و فرزندان شهدا اسوه‎های صبر و ایثار برای نسل امروز هستند.

یادآور می‌شود، در این کارگروه مقرر شد که با هماهنگی همه دستگاه‎های فرهنگی و عضو کارگروه برنامه‎های متنوعی در خور شأن مقام و منزلت زن و روز مادر در استان برگزار می‎شود.

ایران جامعه حضرت فاطمه زهرا خانواده دفاع مقدس دولت زنان سیاسی و اجتماعی فرهنگی و اجتماعی منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر