کد خبر: 269641 A

رئیس کل دادگستری استان البرز عنوان کرد:

رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار اعضای شورای شهر کرج بر لزوم نظارت دقیق بر ساخت و ساز‌ها و صدور پروانه‌های ساختمانی در کرج، تاکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج، مهدوی راد در دیدار نوروزی با اعضای شورای شهر کرج، گفت: شورای شهر متصدی شهر است و باید علاوه بر نظارت بیشتر بر فعالیت کمیسیون ماده ۱۰۰ بر حسن برخورد با ارباب رجوع در ادارات مختلف نیز نظارت داشته باشد برای اینکه این موضوع نیز از شئونات شورای شهر است.

رئیس کل دادگستری استان البرز در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دادگستری از ابتدای استان شدن البرز تا به اکنون، بیان داشت: جرایم و میزان مراجعه به دادسرا‌ها و همچنین سرعت رسیدگی به پرونده‌ها در این مدت بهبود چشمگیری داشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه جرایم خشن، در سال ۸۹، آمارغیرقبولی در سطح استان داشت ولی خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده و صدور احکام قاطع آمار آن سیر نزولی داشته است، اظهار داشت: پرونده‌های مرتبط با تجدیدنظر که پیش از این در تهران نیازمند سه سال برای بررسی و صدور رای بود اکنون در ۳۰ الی ۵۰ روز به سرانجام می‌رسد.

مهدوی راد آمار را، بیانگر بهبود شرایط دادگستری استان در مقایسه با گذشته دانست و گفت: امیدواریم در حوزه عمرانی نیز با افتتاح ساختمان شورای حل اختلاف و شروع ساخت دادگستری استان در باغستان کرج،، فضای اداری بیشتری در اختیار مجموعه دادگستری استان قرار گیرد و ساختمان دادگستری کل هم امسال شروع شود

لزوم نظارت دقیق بر ساخت و سازها و صدور پروانه‌ها ی ساختمانی در ک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر