کد خبر: 269695 A

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: کارگران ساختمانی و قراردادی در بد‌ترین شرایط به سر می‌برند و این گروه از نبود امنیت شغلی رنج می‌برند.

به گزارش ایلنا ازساری، نصراله دریابیگی، در ششمین جلسه ستاد هفته کارگر مازندران، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری سال جدید با تأکید بر اینکه در سال جدید باید با همدلی و وفاق به بیان مشکلات پرداخت، افزود: درحال حاضر، کارگران ساختمانی و قراردادی در بد‌ترین شرایطبه لحاظ امنیت شغلی قرار دارند.

رئیس ستاد هفته کارگر مازندران، با تشریح برنامه‌های هفته کارگر در مازندران با بیان اینکه هفته کارگر عنوان کردن مطالبات و مشکلات قشر زحمتکش کارگر است گفت: در این هفته دیدار با نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران، غبار رویی مزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین برنامه هفته کارگردر مازندران است.

در ادامه سید علی اصغر محمودی مدیرکل تامین اجتماعی مازندران نیز با تبریک فرارسیدن هفته کارگراظهارکرد: همدلی و وفاق و همکاری بین خانواده تامین اجتماعی در استان مازندران کاملا مشهود و هویدا است.

وی با اعلام آمادگی بخش بیمه‌ایی تامین اجتماعی مازندران در هرچه باشکوه برگزار کردن هفته کارگر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید در سایه همدلی و دوستی به بیان مشکلات پرداخت.

خورشیدی، مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران نیز در این جلسه بربرگزاری هرچه باشکوه برگزارشدن هفته کارگر تاکید کرد وافزود: اطلاع رسانی از مهم‌ترین کارستاد هفته کارگراست که باید این ستاد مدیریتی صحیح به این مهم داشته باشد.

میرجمالی، جانشین فرمانده بسیج کارگری مازندران نیز گفت: بسیج سرمایه ملت است که ازبطن مردم شکل گرفته است.

وی، با تاکید بر اینکه برگزاری مراسم هفته کارگر باید در خور شهدای کارگری باشند اظهارکرد: کارگران همواره در همه عرصه‌ها پا به پای سایر اقشار همسو با آرمان‌های نظام ثابت قدم بوده‌اند و برای همه ما این قشر مورد احترام وتکریم است.

بسیج تامین اجتماعی درمان سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر