کد خبر: 270872 A

آقایان حمیدرضا عالمی آرانی و حمیدرضا بیگدلی با رای اعضاء به عنوان رئیس و دبیر کانون کارآفرینی استان قم انتخاب شدند.

در مراسمی با حضور استاندار قم و جمعی از کارآفرینان این استان، انتخابات کانون کارآفرینان استان قم برگزار شد.

به گزارش ایلنا از قم، در انتخابات اخیر کانون کارآفرینان استان قم که با حضور حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم و نصر الله بازوند مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، برگزار شد، اعضای این کانون، آقایان حمیدرضا عالمی آرانی و حمیدرضا بیگدلی را به عنوان رئیس و دبیر کانون کارآفرینی استان قم انتخاب کردند. 

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش در این جلسه طی سخنانی، نقش کارآفرینان در توسعه ی اشتغال پایدار را بسیار بااهمیت دانست.

استاندار قم بیکاری را از منکرات جامعه و موجب بسیاری از معضلات فردی و اجتماعی تلقی و اضافه کرد: ایجاد اشتغال نقش بسزایی در کاهش جرائم و مشکلات جامعه دارد.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: ایجاد حتی یک شغل برای کارجویان نیز مصداق جهاد اقتصادی بوده و دارای خیرات مادی و معنوی می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش نامگذاری امسال به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" توسط رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار داد و افزود: همه باید با تعامل و همکاری، در راستای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشیم.

همچنین در این جلسه نصراله بازوند به عنوان دبیر هئیت امنای کانون کارآفرینان استان افزود: با عنایت به ضرورتهای توجه به تشکل های غیر دولتی در حوزه اقتصادی و کارآفرینی،  و ایجاد کانونی قدرتمند جهت توسعه اقتصادی، نیاز است که  با کانون تازه تشکیل شده نهایت همکاری را داشته باشیم.

وی افزود: در سال دولت و ملت همدلی و همزبانی، این کانون متشکل از کارآفرینان برتر و صاحب‌نظران حوزه اشتغال را که به طور مستقل و غیردولتی به عنوان اتاق فکر حوزه کارآفرینی تشکیل می‌شود را یاری کنیم

 وی تصریح کرد: انسجام‌بخشی به فعالیت‌های حوزه کارآفرینی، نهادینه سازی فرهنگ کار‌آفرینی، بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در بخش ایجاد اشتغال و تعامل سازنده با مدیران ارگان‌های حاکمیتی به منظور بررسی راه‌های ایجاد اشتغال، بخشی از مهم‌ترین اهداف تشکیل این کانون است.

استان قم بیکاری دولت کار و رفاه اجتماعی مادی و معنوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر