کد خبر: 270932 A

در ۲۷فروردین ماه جاری؛

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در تاریخ ۲۷ فروردین ماه جاری بالغ بر یک هزار و ۴۲۰ تن کالا در بورس کالای این منطقه معامله شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، رضا مسرور با اشاره به این خبر اظهار کرد: تالار اختصاصی بورس کالای منطقه آزاد انزلی شاهد معامله یک هزار و ۴۲۰ تن کالا در معاملات هفتگی منتهی به بیست و هفتم فروردین ماه جاری بود.

وی افزود: کالاهای مورد معامله در بورس کالای منطقه آزاد انزلی که از محصولات شیمیایی- تولیدی مجتمع پتروشیمی کشور است به ارزش بیش از ۹ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال بوده است.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با تصریح بر اینکه در معاملات این هفته بورس کالای این منطقه بالغ بر ۶۲۰ تن سهم آورده تولیدی- پتروشیمی کرمانشاه به ارزش افزون بر ۵ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال بوده است، ادامه داد: ۱۰۰ تن جوش شیرین تولید شده در پتروشیمی شیراز به قیمت ۲۹۹ میلیون ریال و اسید سولفوریک، پتروشیمی رازی به وزن ۷۰۰ تن و ارزش ۳ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال از دیگر این معاملات بود که ازسوی شرکت‌ها خرید و فروش شد.

وی اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد انزلی از صاحبان صنایع و تولید کنندگان فعال گیلان در راستای بهره گیری از مزایا، معافیت‌ها و تسهیلات این منطقه دعوت می‌کند.

به گفته مسرور، مشارکت در این سازمان سبب می‌شود تا صاحبان صنایع و تولید کنندگان استان با تأمین مطمئن، کم هزینه‌تر و بدون واسطه مواد اولیه از طریق تالار اختصاصی بورس کالای منطقه آزاد انزلی مواجه شوند.

پتروشیمی خرید و فروش وزن آزاد انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر