کد خبر: 271842 A

بعد از تملک از سوی شهرداری سنندج صورت گرفت:

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری سنندج گفت: این سازمان در راستای تسریع در اجرای ادامه پروژه اتصال سه راه شیخان به کمربندی کارگر 6 باب منزل مسکونی با مساحت تقریبی یک هزار و 500 متر مربع را در فاز اول تخریب کرد.

داوود سرهنگی، در گفت و گو با ایلنا در سنندج، افزود: تملک این 6 پلاک به دلیل بافت قدیمی و صعب العبور بودن معابر جهت ورود ماشین آلات و جلوگیری از به وجود آمدن مزاحمت برای ساکنین محله جهت اجرای اتصال سه راه شیخان به کمربندی کارگر صورت گرفت.

وی گفت : به علت بافت قدیمی این منطقه کار خاکبرداری منازل تخریب شده در چند مرحله وبه سختی صورت می گیرد.

مدیر اداره املاک و مستغلات شهرداری سنندج نیز اضافه کرد: طرح اتصال خیابان 17 شهریور به کمربندی کارگر معروف به خیابان 30 متری شیخان در دهه 70 با تهیه طرح و نقشه آغازشد و با شاسایی طرح و حریم مربوطه کارتملک املاک این مسیر آغاز شد.

کامبیزپوشنگ باقری تاکید کرد: این طرح با بستر اجرایی حدود 3 هکتار و در کل به مساحت 7 هکتار با حریم مربوطه تعریف شد ه که تملک منازل این منطقه به پنج فاز تقسیم شده وباید جهت اجرای این طرح 200 پلاک واقع در مسیر اصلی شیخان تملک شود.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: در کل مسیر پروژه حدود 20 پلاک ثبتی به مساحت تقریبی سه هزار متر مربع توسط اداره املاک و مستغلات تملک و حدود 2 هزار متر مربع دیگر نیز در حال تملک است.

شهرداری سنندج تخریب تملک گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر