کد خبر: 272224 A

امام جمعه یاسوج:

امام جمعه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که دولتمردان آمریکا بویژه «اوباما» رئیس جمهور، از دولتمردان ایران شکست خورده است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی اصغر حسینی در نشستی با مدیرعامل و پرسنل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در دفتر ستاد اقامه نماز جمعه یاسوج گفت: اوباما در برابر اتحاد و همدلی مردم ایران شکست خورده و بطور حتم تا مادامی که اتحاد داشته باشیم کسی حریف ما نمی‌شود.

وی افزود: توکل به خدا و ائمه اطهار با اتحادی که هم اکنون بین ملت و دولت ما وجود دارد سبب سربلندی ایران اسلامی در دنیا شده و باید قدردان این اتکال و اتحاد بود.

امام جمعه یاسوج با تاکید براینکه باید قدر همدیگر را دانست، اظهارداشت: در کنار اتحاد و همدلی، می‌بایست شعار استقلال و آزادی را پاس داشته و از آن دفاع کنیم.

حسینی گفت: تحریم‌های کنونی از روز اول انقلاب ما تاکنون بوده و البته دشمنان ما نتوانسته‌اند از آن‌ها بهره‌ای ببرند زیراکه ملت ما معنای شعار استقلال و آزادی را خوب فهمیده است.

وی در ادامه به خدمات انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد اشاره و تصریح کرد: رژیم شاهنشاهی با مردم این دیار دشمنی داشت و در این استان یک وجب جاده آسفالته نداشتیم.

امام جمعه یاسوج با تقدیر از فعالیت‌های مدیرعامل و پرسنل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در خدمات رسانی به مردم استان، ادامه داد: یکی از نعمت‌هایی که پرودگار به انسان عطا می‌کند خدمت کردن به خلق است.

حسینی گفت: سرقت از شبکه‌های برق براساس مبانی و اصول اسلامی کاری حرام و این کار در شآن یک مسلمان نباید باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست به خدمات انقلاب در حوزه برقرسانی به این استان اشاره و گفت: قبل از انقلاب تنها ۳۰ روستای استان برقدار درحالیکه هم اکنون بیش از یکهزار و ۶۰۰ روستا از نعمت برق برخوردارند.

داود راهزادی افزود: در تلاشیم در سالی که مزین بنام «همدلی و همزبانی دولت و ملت» است خدمتگزاری شایسته‌ای برای مردم کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

وی وضعیت کنونی تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد را مطلوب ارزیابی نکرد و بیان داشت: از ائمه جمعه و جماعات می‌خواهیم در آگاهی بخشی به مردم برای مدیریت مصرف انرژی در استان ما را یاری دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش هدرروی انرژی اولویت دار‌ترین برنامه شرکت بوده و نیازمند همراهی تمامی مشترکان و مسوولان هستیم.

اوباما ایران برق رئیس جمهور کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر