کد خبر: 272265 A

معاون استانداری در بازدید از شهرستان طالقان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در سفری یک روزه به شهرستان طالقان از زیرساخت‌های برگزاری انتخابات و مناطق سیل زده بازدید و در جلسه مشترک شورای مدیران معاونت سیاسی امنیتی و شورای معاونین فرمانداری طالقان به بررسی مسائل پرداخت.

به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر حجت اله ملاصالحی در جریان این بازدید اظهار داشت: «متأسفانه سیل اخیر خسارت زیادی به پل‌ها و راه‌های مواصلاتی در منطقه بالاطالقان وارد کرده که با تلاش شبانه روزی مسئولین فرمانداری، راه و شهرسازی و دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان و با ایجاد کنارگذرهای موقت در برخی مناطق، بسیاری از مشکلات رفع گردیده است.»

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات خاطر نشان کرد: «تمامی زیرساخت‌ها منجمله راه‌های مواصلاتی، پل‌ها و... خطوط فیبرنوری بایستی با همت مسئولین و مشارکت مردم تکمیل گردد تا شاهد حضور پرشکوه مردم در انتخابات پیش رو باشیم.

ملاصالحی افزود: شهرستان طالقان دارای استعدادهای بسیار طبیعی و بالقوه در زمینه گردشگری و بهره‌مند از وجود چهره‌های بسیار در زمینه‌های مختلف و در زمره شاخص‌ها در کشور محسوب می‌شود در این راستا باید مسئولین شهرستان از این ظرفیت‌ها در جهت توسعه سیاسی، اقتصادی و عمران شهرستان استفاده نمایند.

گفتنی است، در این سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به همراه مدیران کل حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز از روستاهای وشته، گوران، نساء علیاء، منگلان، پردسر، جوستان، گته ده، بخشداری بالاطالقان و فرمانداری طالقان بازدید کردند.

استان البرز انتخابات سیل مشکلات شورای مدیران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر