کد خبر: 272279 A

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان: راه‎اندازی مقطع کار‌شناسی در برخی رشته‎‌ها، بروزرسانی و تجهیز کارگاه‎‏های آموزشی و ساماندهی مدرسان از اولویت‎های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدزاده در جلسه شورای تعامل دانشگاه علمی کاربردی استان، افزود: دانشگاه علمی کاربردی این امکان را دارد که چنان‎چه پتانسیلی از لحاظ مالی، صنعتی و کارگاهی به‎صورت بالفعل درآمده باشد یک مرکز علمی کاربردی تحت عنوان مراکز خصوصی راه‎اندازی کند.

وی با بیان اینکه بازدیدهای تخصصی از مراکز علمی کاربردی لرستان آغاز شده است و طی این بازدید‌ها مشکلات مراکز آموزشی احصا می‌‎شوند، اظهار کرد: روسای مراکز موظف هستند ظرف مدتی که برای آن‌ها تعیین می‌‎شود نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان تصریح کرد: در صورت برطرف نشدن مشکلات مراکز آموزشی، کمیته نظارت در استان تشکیل و در خصوص آن مرکز آموزشی تصمیمات لازم اتخاذ می‌‎شود.

محمدزاده اضافه کرد: راه‎اندازی مقطع کار‌شناسی در برخی رشته‎‌ها، بروزرسانی و تجهیز کارگاه‎‏های آموزشی و ساماندهی مدرسان از اولویت‎های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هستند.

وی گفت: علی‎رغم ظرفیت خالی ۸۰۰ هزارنفری دانشجو در وزارت علوم، دانشگاه علمی کاربردی در پذیرش دانشجو افزایش داشته است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: آمادگی راه‎اندازی مراکز علمی کاربردی وابسته به بخش خصوصی در لرستان وجود دارد.

بخش خصوصی رئیس دانشگاه کارشناسی مشکلات وزارت علوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر