کد خبر: 273046 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مدیران جامعه ما باید درک داشته باشند و درد جامعه کارگری را درک نمایند تا بتوانند راه حلی برای گذر از آن پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، آیت الله نورالله طبرسی صبح امروز در جمعی از کارگران و تشکل‌های کارگری استان مازندران به مناسبت هفته کارگر با بیان اینکه درجهان برای حمایت و ارزش ونهادن به کار و کارگر یک روز به نام این عزیزان نامگذاری شده است اظهار داشت: این به این معنی است که کارگر مانند علم حد و مرز ندارد.

وی افزود: کارگر، پایه دولت است و اگر نباشد تمام بنگاههای اقتصادی و تولیدی از حرکت باز می‌ماند.

طبرسی با بیان اینکه قشر عظیمی از هر جامعه را کارگران تشکیل داده‌اند که در حوزه‌های مختلف مشغولند تصریح کرد: این عزیزان چرخه تولید اقتصاد جامعه بشری هستند.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: مکتب اسلام مکتبی است که بار‌ها و بار‌ها به تکریم کارگر اشاره و حمایت از مستضعفین را مورد تأکید قرار داده است.

وی به فرمایش امام راحل اشاره کرد و گفت: کارگران همکاران خدا هستند و دید ما نسبت به کارگر نباید به چشم ماشین باشد و لذا باید برای کارش ارزش قائل شویم.

طبرسی به بازنشستگان اشاره کرد و گفت: باید به کار گر ان در دوران بازنشستگی نیز توجه شود زیرا این عزیزان سال‌ها برای نظام خدمت کرده‌اند و بعد از بازنشستگی باید از جهت کارگری و کارافتادگی به آنان توجه شود.

وی به نبود امنیت شغلی و قراردادهای موقت اشاره کرد و افزود: اگر امنیت شغلی وجود نداشته باشد کارگر نگران آینده خود و خانواده است و قرادادهای موقت شایسته کارگران نیست لذا باید امنیت شغلی و اقتصاد مردم را تامین کرد تا مردم آرام باشند و براحتی کار و زندگی کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: مدیران جامعه ما باید درک داشته باشند و درد جامعه کارگری را درک نمایند تا بتوانند راه حلی برای گذر از آن پیدا کنند.

هفته کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر