کد خبر: 273047 A

فرماندار سنندج:

فرماندار سنندج، استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات نمایندگان مجلس فعلی و آتی مجلس شورای اسلامی ممنوع اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم زارعی در جلسه شورای اداری شهرستان سنندج اظهار کرد: مدیران ز امکانات دولتی اعم از نامه نگاری، بازدید، تبلیغات و متعلقات ادارات به نمایندگان باید خودداری کنند.

وی با اشاره به شعار سال و نیز انتخابات مجلس گفت: با امکانات دولتی باید همراه یا علیه نماینده ای بود و مدیران باید حفظ و حراست کامل از امکانات دولتی را داشته باشند.

زارعی خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی ما ایجاد بسترهای مناسب برای حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه توجه به پاسخگویی به مردم از سوی مدیران و مسئولین باید واقعی باشد، افزود: وقتی از مسئولیت در اداره ای خسته شدیم اشکالی ندارد آن را رها کنیم تا یک نفر تازه نفس عهده دار مسئولیت شود زیرا مامسئولیم که پاسخگو باشیم.

فرمانداری سنندج با تصریح بر اینکه کارهای نیمه کاره را رها نکنیم، اضافه کرد: وظایف همه مشخص است و هر کدام از ادارات باید کار خود را انجام دهند.

وی در ادامه به کنگره پیشمرگان کرد مسلمان اشاره کرد و افزود: کنگره پیشمرگان کرد مسلمان پیش رو را داریم که باید آن را به نحو احسن و شایسته انجام دهیم. و از هر کمکی دریغ نورزیم.

زارعی همچنین با بیان اینکه مدیران نهایت تلاش و فرهنگ سازی  برای صرفه جویی در مصرف آب را داشته باشند، گفت: استفاده از آب شرب برای آبیاری فضای سبز از سوی شهرداری ممنوع است.

 

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر