کد خبر: 273211 A

مدیرکل تأمین اجتماعی مازندران:

مدیرکل تأمین اجتماعی مازندران گفت: هم‌زمان با حضور رئیس‌جمهور در مازندران، بیمارستان فوق‌تخصصی قلب تأمین اجتماعی شمال کشور در مازندران افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید علی‌اصغر محمودی ظهر امروز در دیدار تشکل‌های کارگری مازندران با نماینده ولی‌فقیه، اظهار کرد: هفته کارگر فرصت خوبی است تا مشکلات و موانع و نیز راهکارهای توسعه اشتغال در استان به گوش مسئولان و متولیان برسد.

وی تصریح کرد: اتحاد، همدلی، وحدت و هم‎زبانی مناسبی در مجموعه کارگری استان وجود دارد و همه این وحدت و همدلی برای توسعه کار و ایجاد اشتغال صرف می‌شود.

مدیرکل تأمین اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: به‌دلیل همدلی و هم‌صدایی که در بین جامعه کارگری مازندران وجود دارد، شاهد اتفاقات خوبی در دولت تدبیر و امید در حوزه تأمین اجتماعی مازندران بودیم.

این مسئول تصریح کرد: طرح توسعه بیمارستان شفا در بابلسر در دستور کار است، درمانگاه تأمین اجتماعی در تنکابن به بهره‌برداری رسید و نیز بیمارستان تأمین اجتماعی چمستان نور نیز کلنگ‎زنی شد.

محمودی از راه‎اندازی بیمارستان فوق‌تخصصی قلب برای کارگران تأمین اجتماعی که مرکز جامع قلب شمال کشور در حوزه تأمین اجتماعی است، خبر داد و بیان کرد: این مرکز درمانی ویژه بیماران تأمین اجتماعی با اعتباری حدود ۳۰ میلیارد تومان قرار است در سفر رئیس‌جمهور به مازندران افتتاح شود.

وی دیگر اقدامات انجام ‎شده در حوزه خدمات‎رسانی به افراد در حوزه تأمین اجتماعی را به راه‌اندازی تعدادی شعبات تأمین اجتماعی در نقاط مختلف استان عنوان و تصریح کرد: افتتاح شعبه سوم تأمین اجتماعی در ساری و بابل، افتتاح شعبات تأمین اجتماعی در بلده، سرخ‎رود، رستم‌کلا و بابلسر از دیگر اقدامات انجام‌شده برای رفاه حال افراد زیرمجموعه تأمین اجتماعی در استان بود.

مدیرکل تأمین اجتماعی مازندران در ادامه با بیان اینکه تأمین اجتماعی نهاد عمومی غیردولتی است، افزود: این نهاد سال گذشته در مازندران هزار و ۱۷۳ میلیارد تومان درآمد داشت ولی هزینه ما در استان مبلغ هزار و ۳۳۷ میلیارد تومان بود.

این مسئول رقم اختصاص داده شده برای هزینه درمانی را ۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سازمان نیز علاقه‌مند است که افراد زیرمجموعه این نهاد از خدمات مطلوبی برخوردار باشند ولی مشکلات اعتباری در این بخش وجود دارد.

بیمارستان بیماری قلبی هفته کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر