کد خبر: 273358 A

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی:

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: مدیران نظام بایستی در تحقق خواسته‌های مشروع مردم تلاش کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی در جلسه شورای هماهنگی این سازمان با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در سخنان شروع سال جدید، دولت کارگزار مردم  و ملت کارفرمای دولت است افزود:  برخلاف حکومت های غیرمردمی، در جمهوری اسلامی مردم ولی نعمت مسئولین هستند و این نشان دهنده اهمیت و نقش مردم در نظام اسلامی است و باید در خدمت هر چه بیشتر به مردم تلاش شود.

وی با بیان اینکه مدیران بایستی به خواسته های به حق مردم که مورد سفارش دین و ائمه اطهار است عمل کنند افزود: مقام معظم رهبری هم در پیام نوروزی و هم در جمع زائران رضوی نکات بسیار مهمی در خصوص مردم و دولت بیان کردند که این توصیه ها باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد و برای تحقق عملی آنها باید برنامه ریزی و راهکار تعیین کنند.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی با تاکید بر اینکه باید در جهت رفع مشکلات مردم حرکت کرد، گفت: دولت باید در سال جاری در حمایت از تولید، ایجاد اشتغال، کاهش تورم و بهبود وضعیت اقتصادی کشور حرکت کند.

وی با بیان اینکه دولت و مردم باید در راستای تحقق فرمایشات رهبری بیش از گذشته همکاری داشته باشند، تاکید کرد: همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولین از یک طرف هم به نفع مردم است و علاوه بر آنکه به دولت در پیشبرد امور کمک خواهد کرد، در نهایت به نفع کشور خواهد بود.

کشاورزی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر