کد خبر: 273420 A

در پیام مشترک امام جمعه و استاندار همدان

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان به مناسبت هفته کار و کارگر با صدور بیانیه‌ای مشترک استفاده از تولیدات داخلی، سرمایه و کار ایرانی را در روند اجرای اقتصاد مقاومتی موثر دانستند.

در بیانیه مشترک آیت الله غیاث الدین طه محمدی، نماینده ولی فقیه در استان و محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان که یک نسخه از آن روز دوشنبه به دفتر خبرگزاری ایلنا در همدان ارسال شده، آمده است: استفاده از تولیدات داخلی در سال همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت در اجرای اقتصاد مقاومتی موثر است.

در ادامه این بیانیه آمده است: تجلی همدلی و هم‌زبانی مردم با فعالان اقتصادی کشور در استفاده از تولیدات داخلی و احترام به سرمایه و کار ایرانی است.

امام جمعه و استاندار همدان در این بیانیه با بیان اینکه کارگران محور توسعه و پیشرفت کشور و استان بوده و نقش اساسی در تولید و نوآوری دارند افزوده‌اند: توسعه به حرکت کارگران وابسته است تا نوید آن ایرانی آباد و شکوه‌مند باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است: اکنون در دهه چهارم انقلاب شکوه‌مند اسلامی ایران که دهه پیشرفت و عدالت نام گرفته است نقش کارگران در تحقق این مهم بسیار پر رنگ و محوری است.

همچنین در این بیانیه آمده است: آنچه در تمام این موقعیت‌ها ملموس و ویژه است نقش خاص و مهم کارگران در تمام عرصه‌ها است و کارگران ایران اسلامی به فرموده مقام معظم رهبری علاوه بر انجام صحیح مسوولیت‌های حساس اقتصادی در دفاع از انقلاب، آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی نیز همواره کوشا بوده و حماسه‌ها آفریده‌اند.

هفته کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر