کد خبر: 273475 A

فرماندار دهگلان:

فرماندار دهگلان گفت: گذران زندگی ما از تلاش قشر زحمت کش کارگری سرچشمه می‌گیرد و تلاش نظام هم حرکت در راستای مشکلات کارگری است.

به گزارش ایلنا، نظری، امروز دوشنبه در دیدار با واحدهای تولیدی دهگلان اظهار کرد: شاید دلیل عمده مشکلات ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی استقلال طلبی و عزت خواهی جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مرز نمی‌شناسد و زنجیره اقتصاد متصل به جامعه بین المللی است، افزود: ما از جانب دشمن آسیب بسیاری دیدیم.

نظری با اشاره به توافق لوزان گفت: این اقتصاد با تفاهمنامه ایی که دولت با جامعه جهانی بسته، روز به روز در حال بهتر شدن است

وی همچنین خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با سیاست‌های مدبرانه تلاش دارد مشکلات اقتصادی و بخصوص واحدهای تولیدی را بهتر کند و رکود و تورم را از بین ببرد.

فرماندار دهگلان یادآور شد: اگر به بحران سال ۹۱ و ضربه‌هایی که از این ناحیه خوردیم، بنگریم می‌بینیم که تورم کمتر شده است.

وی در ادامه گفت: دولت در پی آن است که با تعامل خوب با جامعه جهانی فضای کسب و کار را بهتر کند و علاوه بر حل مشکلات واحدهای تولیدی در افزایش کیفیت، رقابت جهانی و رونق تولید سهمی داشته باشد.

نظری همچنین اظهار کرد: نگرش جامعه جهانی به جمهوری اسلام تغییر یافته و ما از این مشکلات رهایی پیدا می‌کنیم تا یک جامعه تولیدگر موفق در سطح جهانی داشته باشیم و روز کارگ نقطه عطفی باشد در کمیت و کیفیت بهتر تولید، حفظ و صیانت از جایگاه کارگری.

وی از رکود و تورم به عنوان ۲ دشمن اصلی اقتصاد نام برد و گفت: عدم تزریق نقدینگی و سیاست انقباضی بودجه فشار زیادی بر واحدهای تولیدی وارد آورده است.

هفته کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر