کد خبر: 273548 A

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون سراسری ۹۴ بعد از یک وقفه چهارساله در شهر چرام مرکز این شهرستان خبر داد.

صدرالله عزیزی در گفت‌و‌گو اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: بعد از یک وقفه چهارساله آزمون سراسری ۹۴ در شهر چرام مرکز شهرستان چرام برگزار می‌شود و داوطلبان نگرانی در این ارتباط نداشته باشند. 

وی، با تقدیر از همراهی‌های مسوولان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، نماینده چهار شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دانشگاه یاسوج و فرماندار شهرستان چرام در این زمینه، اظهارداشت: با همراهی تمامی این بزرگواران موفق شدیم مجوز برگزاری آزمون سراسری امسال را بعد از یک وقفه چهارساله در خود شهرستان دریافت کنیم. 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برگزاری آزمون سراسری در سال‌های گذشته در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می‌شد که سبب استرس فراوان برای خانواده‌ها و داوطلبان و همچنین خطرات دیگر در حوزه تصادفات را بهمراه داشت. 

عزیزی گفت: تدابیر لازم برای برگزاری آزمونی باکیفیت و درخور شآن داوطلبان شهرستان چرام برگزار خواهیم نمود و از تمامی خانواده‌ها و مسوولان دستگاههای اجرایی و شرکت‌های خدماتی در این شهرستان می‌خواهیم همانند برنامه های گذشته ما را در این امر یاری دهند. 

به گزارش ایلنا ، شهرستان چرام یکی از شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد است که با شهرستان کهگیلویه حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد.

خبرنگار: ضرغام علی بازی

آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر