کد خبر: 274426 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: کهگیلویه و بویراحمد اگرچه در برخی زیرساخت‌های ورزشی مشکلاتی دارد اما می‌تواند پایلوتی برای برگزاری برخی مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین المللی باشد.

غلام محمد زارعی در گفت‌و‌گو اختصاصی با ایلنا از یاسوج افزود: کهگیلویه و بویراحمد در زمینه زیرساختی برای برگزاری برخی از مسابقات ورزشی مشکلاتی داشته اما توان پایلوت بودن برای برگزاری برخی دیگر از رشته‌های ورزشی در سطح ملی و بین المللی را نیز دارد. 

وی با تشریح توان کهگیلویه و بویراحمد برگزاری این مسابقات، اظهارداشت: این استان توان برگزاری مسابقاتی از قبیل کوهنوردی، ورزش‌های انفرادی و بومی و سنتی را در سطوح ملی و بین المللی دارد. 

نماینده شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: استعداد‌ها و پتانسیل‌های متعددی جوانان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه ورزش و در رشته‌های مختلف ورزشی دارند که نیازمند حمایت و توجه دولت یازدهم هستند. 

زارعی افزود: برخی از پروژه‌های ورزشی طی سالهای گذشته در این استان به بهره برداری رسیده و هم اکنون با بهره برداری از پروژه ملی ورزشگاه یاسوج آمادگی میزبانی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقات ورزشی دوچندان شده است. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تقدیر از فعالیت‌های دولت یازدهم در تکمیل و بهره برداری از برخی پروژه‌های ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: تکمیل هتل جنب ورزشگاه یاسوج می‌تواند برای رشد و توسعه ورزش این دیار با برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در این استان، راه توسعه و شکوفایی ورزشکاران را فراهم سازد.

رشته های ورزشی رشد و توسعه دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر