کد خبر: 274434 A

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح مدرسه شش کلاسه خیرساز در بخش سوق شهرستان کهگیلویه این استان بمناسبت ولادت مولا امیرالمومنین (ع) و روز معلم خبرداد.

جهان محرابی در گفت‌و‌گو اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: مدرسه‌ای شش کلاسه با همراهی موسسه خیریه نیک اندیشان رمضان شرکت سایپا در بخش سوق شهرستان کهگیلویه افتتاح و به بهره برداری رسید. 

وی افزود: سازه این مدرسه اسکلت بتونی، ۲ طبقه و دارای ۱۸ اتاق که شامل شش کلاس درس، آزمایشگاه، کارگاه، اتاق‌های اداری، نمازخانه، کتابخانه، و دارای ساختمان‌های جانبی سرایداری، سرویس بهداشتی ، سردرب، آبخوری و دیوار محوطه است. 

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد، مجموع زیربنای این مدرسه خیرساز در بخش سوق شهرستان کهگیلویه را یک هزار و ۳۲۳ مترمربع ذکر و خاطرنشان کرد: اعتبار هزینه برای تکمیل این مدرسه شش میلیارد بوده است. 

محرابی گفت: از مجموع اعتبار عنوان شده هم اکنون سه میلیارد ریال آن از سوی موسسه خیریه پرداخت شده است. 

به گزارش ایلنا، مدرسه شش کلاسه خیرسازی بخش سوق شهرستان کهگیلویه با حضور میررفیع مدیرکل بازرسی و مدیرعامل موسسه خیریه نیک اندیشان رمضان شرکت سایپا، حشمت عضو هیات مدیره، احمدوند و خیری بازرسان شرکت، کریمی فرماندار کهگیلویه، زارع‌پور مدیرکل آموزشو پرورش کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام عمرانی امام جمعه بخش سوق، مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های چرام و کهگیلویه، بخشداران این شهرستان‌ها، نمایندگان خیرین مدرسه ساز، جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان به بهره برداری رسید.

امام جمعه سایپا فرماندار کهگیلویه و بویراحمد مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر