کد خبر: 274819 A

مدیرکل بازرسی استان البرز

مدیرکل بازرسی استان البرز، بر لزوم سلیقه‌ای عمل نکردن مدیران در روند اجرای قانون تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرج، سعید دهقان با بیان این مطلب در اولین جلسه شورای اداری شهرستان اشتهارد ضمن تبیین مبنای قانونی تشکیل سازمان بازرسی‌کل کشور گفت: رعایت همه قوانین و مقررات کشور الزامی است و هیچ مدیری حق ندارد در عمل کردن به قانون سلیقه‌ای عمل کند.

مدیرکل بازرسی استان البرز، در ادامه خواستار احترام مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی به مردم و ارباب‌رجوع شد و افزود: همه باید تلاش کنیم تا با خدمت‌رسانی مطلوب رضایت مرم را کسب و آن‌ها را بیش‌ازپیش جذب انقلاب کنیم و به شعار مدبرانه مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

وی در ادامه، برنامه‌ریزی و نظارت را ابزار اساسی مدیریت برشمرد و خاطرنشان کرد: در سایه برنامه‌ریزی شفاف و یک نظارت جامع و مؤثر درون‌سیستمی ست که یک مدیر می‌تواند وظایف محوله خود را به درستی انجام دهد.

وی در پایان، با تأکید بر اینکه سازوکار سازمان بازرسی مچ‌گیری از دستگاه‌های اجرایی نیست گفت: هدف از نظارت بازرسان سازمان بازرسی سنجش عملکرد با شاخص قانون و اجرای صحیح قوانین و ارتقا سلامت اداری است چراکه رسالت دستگاه نظارتی و اجرایی مشترک است و آن چیزی جز خدمت‌رسانی مطلوب به مردم در چارچوب قوانین نیست.

البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر