کد خبر: 283732 A

فرماندار آستانه اشرفیه

ایلنا: فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه پایان تیرماه آخرین فرصت برای جذب اعتبارات است، تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی برای جذب اعتبار همت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آستانه اشرفیه، نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان در سال 94 تشکیل شد.

فرماندار آستانه اشرفیه در این جلسه ضمن بزرگداشت 24 خرداد،سالروز منتخب شدن دولت تدبیر و امید،  اظهار کرد: شعار دولت بر گشت به قانون است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا این شعار محقق شود.

حسین اسماعیلیان با اشاره به اینکه پایان تیر ماه، آخرین فرصت برای جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های اجرایی است، یادآور شد: در صورت عدم جذب، بودجه به خزانه بر می‌گردد.

وی بازگشت بودجه به خزانه را به منزله تیر خلاص برای فرمانداران دانست و تاکید کرد: جذب نشدن بودجه به معنای عدم کارآیی مدیران است.

اسماعیلیان ادامه داد: مدیری که در جذب اعتبارات موفق نباشد، در اصل کاری انجام نداده است حتی اگر در همه جلسات حضور پررنگ داشته باشد.

فرماندار آستانه اشرفیه در پایان از روسای ادارات خواست با قدرت در زمینه دریافت بودجه‌های اختصاص داده شده از ادارات کل ورود کنند.

گفتنی است، شهرستان آستانه اشرفیه دارای 258 پروژه مصوب است که به طور میانگین دارای پیشرفت 50 درصدی هستند.

کل اعتبار این پروژه‌ها معادل 18 میلیارد و 646 میلیون تومان است که 66درصد از این مبلغ از پائیز سال مالی گذشته تخصیص داده شده است.

 

بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر