کد خبر: 285085 A

ایلنا: مسوْل راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در حاشیه بازدید از پروژه‌های راه‌های روستایی شهرستان محمودآباد و نور اعلام کرد: توسعه و بهسازی راه‌های روستایی، آبادانی و پیشرفت روستاها را به همراه می‌آورد.

به گزارش ایلنا  از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران سهراب طور در حاشیه این بازدید که به همراه  فیاضی  نماینده مردم محمود آباد و نور در مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره راه و شهرسازی محمود آباد انجام گرفت اعلام کرد: راه روستایی ایمن و مناسب باعث بهبود بازاریابی محصولات کشاورزی و افزایش درآمد روستائیان شده و تمایل آنها را به زندگی در روستا افزایش می‌دهد.

وی یادآور شد: از این رو اداره کل در راستای برنامه‌های خود اقدامات وسیعی در حوزه بهسازی و ایمن سازی راه‌های روستایی در دست اجرا دارد.

طور به محورهای روستایی محمود آباد و نور اشاره و افزود: بر اساس قرارداد منعقده از محل اعتبارات دولتی در سال جاری در نظر است آسفالت 5/25کیلومتر از راه های روستایی محمود آباد و نور با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در به اجرا در آید.

وی ضمن اعلام این مطلب که از 7829 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار 4189 کیلومتر آسفالته است ، تصریح کرد: محورهای روستایی یوسف آباد ، چهار محل آهی و ارم اسکنده از جمله محورهای روستایی بوده که مورد بازدید قرار گرفت.

 

 

راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر