کد خبر: 285105 A

ایلنا: معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان، از آغاز آسفالت معابر و خیابان‌های کاشان با عنوان طرح جهادی آسفالت خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان گرانمایه در جمع خبرنگاران گفت: طرح جهادی آسفالت در کاشان بر اساس اولویت‌های معرفی شده از سوی شهرداری‌های مناطق و سامانه 137 پل ارتباطی مردم با شهرداری شناسایی و آغاز شده است.

وی تصریح کرد: بی شک بدلیل بارش نزولات جوی در سایر فصول سال وایجاد یخ بندان ،انجام آسفالت در فصل های دیگ بجز تابستان با مشکلات خاص خود همراه است.

معاون فنی و عمرانی شهردار کاشان افزود:در فاز اول و دوم طرح جهادی آسفالت 115معبر اصلی و فرعی شهر کاشان شناسایی که در فصل تابستان براساس اولویت های پیش بینی شده روکش خواهدشد .

وی افزود:متاسفانه بدلیل گستردگی شهر کاشان و وجود بخشی از شهر بعنوان بافت فرسوده شاهد هزینه های بالای اجرای آسفالت در شهر کاشان هستیم که بی شک برخی شهروندان نیز در این زمینه گلایه مند هستند.

وی اظهار داشت:شهرداری کاشان تمام تلاش خود را به کار بسته است تاعقب ماندگی های شهری کاشان را برطرف نماید و عدم توجه جدی در سال های گذشته به آسفالت معابر، این موضوع را بعنوان مهمترین و اصلی ترین خواسته مردم شهر مبدل  کرده است.

وی ضمن تقدیر از سعه صدر شهروندان گفت:بدلیل اجرای پروزه سیستم فاضلاب شهری در برخی معابر شهر تا اتمام عملیات لوله گزاری و تایید پایان کار آسفالت این معابر در دستور کار شهررداری نخواهد بود و امیدواری در مسیرهای انجام آسفالت شهروندان با رعایت نکات ایمنی و مهندسی در اجرای مناسب آسفالت همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان حجم کاری آسفالت شهرداری کاشان را در 12 ماهه سال 93را بالغ بر 824هزار متر عنوان کرد و افزود:این میزان نسبت به مدت زمان مشابه در سال 92حدود 300هزار متذر افزایش داشته است که در سال جاری این مقدار رشدچشمگیری خواهد داشت.

طرح جهادی آسفالت تابستانه کاشان از هفته آخر خردادماه در کاشان آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

شهرداری شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر