کد خبر: 290583 A

آیت الله حسینی بوشهری

ایلنا: مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، گفت: خواندن آثار این مرجع تقلید در همه زمینه‌ها به ویژه در زمینه مهدویت دلنشین است و برای مخاطبان دارای جذابیت است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از قم، به نقل از روابط عمومی انتشارات آیت‌الله صافی گلپایگانی، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در حاشیه اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از انتشارات آیت‌الله صافی گلپایگانی بازدید و در جریان آخرین آثار منتشر شده این مرجع تقلید قرار گرفت.

وی با اشاره به شخصیت آیت‌الله صافی گلپایگانی بیان کرد: شخصیت این مرجع تقلید در بعد فقاهت و معرفت ولایت مهدوی ستودنی است.

وی با اشاره به ترجمه منتخب الاثر به زبان فارسی گفت: ترجمه این کتاب به زبان فارسی کاری بسیار ارزشمند است و مخاطبان این اثر ماندگار را افزایش داد.

آیت‌الله حسینی بوشهری به تالیف کتاب صراط مستقیم در مدت زمانی کوتاه، اشاره و بیان کرد: این فقیه آگاه به عنوان چهره شاخص در جهان اسلام شناخته می‌شود که نه تنها در عرصه فقاهت و مرجعیت فعالیت کرده بلکه در آسمان ولایت نیز خوش درخشیده است.

وی اضافه کرد: خواندن آثار این مرجع تقلید در همه زمینه‌ها به ویژه در زمینه مهدویت دلنشین است و برای مخاطبان دارای جذابیت است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به آشنایی خود با آثار آیت‌الله صافی گلپایگانی تصریح کرد:‌ از دوران جوانی با آثار این مرجع تقلید و قلم رسا و شیوای ایشان آشنایی داشته و نسبت به تهیه جدیدترین آثار آیت‌الله صافی اقدام کردم.

آیت الله حسینی بوشهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر