کد خبر: 290631 A

فرماندار کاشان با اشاره به توافق وین

ایلنا: فرماندار کاشان گفت: خون شهداء هسته‌ای بستر پیروزی تیم مذاکره کننده کشورمان را فراهم کرد.

ابوالفضل صدرائیه سه‌شنبه و ساعتی پس از اعلام خبر توافق هسته‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درکاشان ، ضمن تبریک موفقیت تیم هسته‌ای دولت‌مردان تدبیر و امید به ملت ایران گفت :خون شهداء هسته‌ای بستر پیروزی تیم هسته‌ای  کشورمان را فراهم کرد.

وی توافق هسته‌ای را مایه سرور و شادی همگان  در سال ملت و دولت، همدلی و هم‌زبانی دانست و گفت: رهنمودهای هوشمندانه رهبری معظم انقلاب، تدابیر ریاست جمهوری وهمراهی مردم در تمامی مصائب و مشکلات مذاکرات مهمترین پشتوانه دولت‌مردان تدبیر و امید در مذاکرات هسته‌ای بود.

صدرائیه مقاومت و پایمردی دولت‌مردان تدبیر و امید به ویژه وزیر کارآمد امورخارجه کشورمان دردفاع از حقوق هسته‌ای ایران ستودنی و تحسین برانگیز دانست وگفت: قطعا صبر وشیکبایی و رشادت‌های مردم در دوران تحریم  وهمچنین تلاش خستگی ناپذیر تیم هسته‌ای کشورمان درتاریخ ثبت خواهد شد.

وی با بیان اینکه به اثبات رسانیدن حق مسلم هسته‌ای ایران با تدابیر دکتر روحانی رئیس جمهور ایران اسلامی مایه خوشحالی ملت ایران شده است، گفت: لغو تحریم‌ها می‌تواند فصل جدیدی در سازندگی کشور باشد.

 فرماندارکاشان با بیان اینکه از برگزاری جشن هسته‌ای به صورت خود جوش در شهرستان کاشان حمایت می‌کنیم، گفت: به نیروی انتظامی این شهرستان  اعلام کرده‌ایم که فضای جشن هسته‌ای به صورت خود جوش دراین شهرستان را مدیریت کند.

 

فرماندار کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر