کد خبر: 290634 A

جمیل حق پرست

ایلنا: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه 44 درصد از گیلانیان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، از پرداخت 11 هزار و 874 میلیارد ریال تعهدات درسال گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، جمیل حق پرست امروز در نشست کارکنان تامین اجتماعی گیلان با استاندار به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه در استان پرداخت.

وی با بیان اینکه تامین اجتماعی نقش مهمی در پایداری و انسجام ملی در بخشهای اقتصادی و اجتماعی دارد، افزود: پایه های این نهاد بر تعامل و مشارکت استوار است.

حق پرست، روی کار آمدن دولت تدبیر و امید را موجب تقویت سیستم مدیریتی سازمان تامین اجتماعی دانست و عنوان کرد: این سازمان همواره یار و یاور دولت در رسیدن به توسعه پایدار است.

وی ادامه داد: اکنون شاهد هستیم که در نتیجه فضای توام با آرامشی که ایجاد شده، حرکت‌های منسجمی شکل گرفته است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه 44 درصد از گیلانیان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، از پرداخت 11 هزار و 874 میلیارد ریال تعهدات درسال گذشته خبر داد.

وی میزان تعهدات پرداخت شده از جانب تامین اجتماعی گیلان در سه ماهه نخست سال‌جاری را 3 هزار و 200 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با گسترش خدمات الکترونیکی، میزان مراجعات مردمی 125 هزار نفر کاهش یافت.

حق پرست به بدهی 2 هزار و 200 میلیارد ریالی کارفرمایان گیلانی به تامین اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: تعامل مثبت وسازنده با مجامع و تشکل‌ها از مهمترین سیاست‌های این نهاد است.

 

تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر