کد خبر: 290646 A

در پیام استاندار خراسان رضوی

ایلنا: استاندار خراسان رضوی در پیامی، پیروزی غرورآمیز ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، علی‌رضا رشیدیان در این پیام اظهار کرد: دولت تدبیر و امید در آغاز کار خود متعهد شد در جهت چرخش همزمان چرخ زندگی مردم و سانتریفیوژها اقدام کند که با کمال خرسندی این وعده عملی شد و ان شاء الله آثار آن همه ارکان اقتصاد کلان و کوچک جامعه ایران را تحت تاثیر مثبت قرار دهد.

متن کامل پیام به شرح زیر است: 

مردم شریف استان خراسان رضوی، موفقیت مردان سخت کوش و پرتلاش جبهه دیپلماسی ایران در توافق هسته‌ای را به حضور شما تبریک می‌گویم.

بدون شک آنچه امروز در وین اتریش اتفاق افتاد محصول صبر و استقامت ملت ایران، رهبری فرزانه انقلاب اسلامی، تدابیر ریاست محترم جمهوری و  کوشش متعهدانه فرزندان ملت در احقاق حقوق بر حق مردم آزاده ایران است.

دولت تدبیر و امید در آغاز کار خود متعهد شد در جهت چرخش همزمان چرخ زندگی مردم و سانتریفیوژها با حفظ عزت و کرامت ملت ایران اقدام کند که با کمال خرسندی این وعده  به فضل الهی عملی شد و ان شاء الله آثار آن همه ارکان اقتصاد خرد و کلان جامعه ایران را تحت تاثیر مثبت قرار دهد.

گفتگوهای لوزان و ماراتن مذاکره در وین به افکار عمومی دنیا ثابت کرد ایران و ایرانی اهل منطق، گفتگو و تعامل است؛ اما قدمی از عزت، شرف، غیرت و آزادگی خود عقب نشینی نخواهد کرد.

دنیا در 22 ماه همت سرداران سنگر دیپلماسی ایران شاهد معجزه مثلث تدبیر مقام معظم رهبری، مقاومت مردم سلحشور و اقدام هوشمندانه دولت جمهوری اسلامی ایران بود.

اکنون که مردم در حال چشیدن میوه درخت وحدت و همدلی خود هستند؛ یاد شهیدان هسته‌ای را گرامی داشته و بر دستان دانشمندان جوان این میدان بوسه می‌زنم.

یاد امام شهدا آن عزیر سفر کرده را گرامی داشته و از رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تقدیر کرده و بر عظمت این ملت شریف سر تعظیم فرود می‌آورم و به همه تلاشگران حوزه سیاست خارجه کشور که با پیگیری خود به این مهم دست یافتند درود می‌فرست.

مذاکرات هسته ای ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر