کد خبر: 291103 A

با صدور بیانیه‌ای اعلام شد

ایلنا: سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه فارس با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از انتصاب استاندار جدید فارس اعلام کرد.

در این بیانیه که خطاب به سیدمحمدعلی افشانی،استاندارجدید فارس صادرشده که یک نسخه از آن نیز به دفترخبرگزاری ایلنا در فارس ارسال شده آمده است:

مشارکت گسترده‌ مردم شریف این مرز و بوم در انتخابات ریاست جمهوری 92 و باور آنان به تأثیرگذاری در تغییر سرنوشت خویش و رأیشان به شعارهای برخاسته از عقلانیت، پیروزی خجسته‌ دولت تدبیر و امید را رقم زد.

مشاهده‌ دست‌آوردهای این دولت در دو سال گذشته، قاطبه‌ ملت را به درستیِ رأی خویش بیش‌از پیش مطمئن ساخته است.

در این مدتِ کوتاه، دولت منتخب با تلاش‌های خویش در بازگرداندن سیاست‌ها به مجرای عقلانیت، اتخاذ شیوه‌های مبتنی بر علم در اداره‌ کشور و به‌کارگیری افرادی در رأس و بدنه‌ دولت که در آنان صفت «شیفتگی خدمت» بر «تشنگی قدرت» غلبه دارد، دستاوردهای بزرگی را برای کشور و ملت صبور و بزرگوار ایران  دنبال داشته است.

دولت معزّزِ منتخب، با درایتی ستودنی، جمیع توان خویش را به حلّ و فصلِ حیاتی‌ترین و اولویت‌دارترین مسائل کشور که همانا «اقتصاد»، «سیاست خارجی» و «حوزه سلامت و محیط زیست» بوده، مصروف کرده است و بحمدالله با عنایت خداوند سبحان و حمایت قاطع مقام معظم رهبری و پشتیبانی بی‌دریغ ملت صبورمان، تلاش‌هایش تاکنون نتایجی شیرین و حتی فراتر از انتظار را برای کشور و ملت خداجوی این دیار دنبال داشته است.

اکنون جا دارد دولت منتخب برای حصول رشد متوازن در کشور، به دیگر وجوه توسعه ازجمله سیاست داخلی، فرهنگ، جامعه و محیط زیست نیز بیش‌ازپیش توجه کند و به مدد بازوان سیاستگذار و اجرایی خود، به آنها اولویت بخشد.

در این میان، قطعاً استانداران منتخب، به‌عنوان بالاترین مقامات اجرایی و نمایندگان دولت در استان‌ها پرچم‌دار این وظیفه‌ خطیرند.

«سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی» به‌عنوان یکی از احزاب با سابقه‌ کشور که منشِ «اصلاح » و روش «اعتدال» را الگوی خود ساخته و در انتخابات پیشینِ ریاست جمهوری از حامیان قاطع جناب آقای دکتر روحانی بوده است، انتصاب جناب‌عالی را به سمت استاندار فارس، خالصانه و صمیمانه تبریک و تهنیت گفته، حمایت قاطع و مؤکد خویش از اجرا و پیاده‌سازی شعارها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این استان پهناور را به دست توانمند شما اعلام می‌دارد.

استان فارس از حیث وسعت، جمعیت و ظرفیت‌های توسعه‌ای، از بزرگ‌ترین و مهمترین استان‌های کشور به شمار می‌رود و ما اطمینان داریم حضرت‌عالی با سابقه‌ روشن و تعهد و تخصصی که از آن بهره‌مندید، با نگاهی همه‌جانبه‌نگر و عاری از شائبه‌های بخشی‌نگری و قوم‌گرایی، سکان هدایت آن را به دست خواهید گرفت.

امید داریم در سال «همدلی و هم‌زبانی» بتوانید با اتکاء به تجارب پیشین خویش و به مدد الهی و بهره‌گیری از نیروهای مستعد و جلب مشارکت سیاسی و مدنی احزاب و تشکل‌های مردم‌نهاد، توفیق یابید که موانع و کاستی‌های موجود استان را مرتفع و اعتلا و توسعه آن را در کارنامه‌ خود ثبت کنید.

إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

انتصاب جدیذ فارس-سازمان عدالت وآزادی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر