کد خبر: 291173 A

در مراسمی

ایلنا: در مراسمی با حضور مدیران و مسئولان کشوری و لشگری و دفاتر مراجع و کارکنان موسسه اعتباری کوثر استان قم از تمبر این موسسه رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از قم، مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر  در این مراسم با اشاره به تاریخچه این موسسه رونمایی و تهیه و تکثیر تمبر یادبود موسسه اعتباری کوثر را قدم بسیار مناسبی در گسترش و فراگیر شدن شناخت موسسه اعتباری کوثر دانست.

رضایی گفت: به حمدالله با کوشش عزیزان در اداره پست این اقدام انجام می‌شود و امروز ما شاهد فرهنگ شدن خدمات موسسه اعتباری کوثر به خصوص وام‌های قرض الحسنه در سطح جامعه و سازمان‌ها و اداره‌ها هستیم.

قائم مقام شرکت پست جمهوری اسلامی با بیان اینکه تمبر خدمت به منظور ماندگاری آثار و برکات خدمات سازمان‌ها و نهادهای خدمتگزار به مردم تهیه و توزیع می‌شود، عنوان کرد: برای اولین بار در سطح کشور این کار با ابتکار اداره کل پست قم به منظور قدرشناسی از خدمات قرض الحسنه موسسه اعتباری کوثر انجام می‌شود و ما از این بابت اطمینان داریم که خدمات موسسه اعتباری کوثر در واقع گره‌گشا در بخش خدمات و تولید جامعه است.

نجار ادامه داد: این تمبر برای ارسال مراسلات عمومی مردم در سطح دنیا استفاده می‌شود و در واقع سفیر فرهنگی کوثر به اقصی نقاط جهان محسوب می‌شود.

وی خواستار همکاری هر چه بیشتر شرکت پست و موسسه اعتباری کوثر شد.

سپس با حضور مسئولان و مدعوین از تمبر یاد بود موسسه اعتباری کوثر طی آیین باشکوهی توسط آیت الله حسینی قزوینی رئیس شبکه جهانی ولایت، استاندار و مدیر موسسه اعتباری کوثر و سایر مسئولان رونمایی شد.

این تمبر به تعداد یک میلیون قطعه منتشر می‌شود و در سطح اداره‌های پست و شعب موسسه اعتباری کوثر کشور توزیع و یک نسخه از آن نیز در موزه پست جمهوری اسلامی ایران نگهداری خواهد شد و شامل آرم موسسه اعتباری کوثر و شعار " آینده از آن ماست" است.

در حاشیه این مراسم یادداشت تفاهم مابین موسسه اعتباری کوثر و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران امضا و تبادل شد.

 

تمبر کوثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر