کد خبر: 294621 A

انعکاس مشکلات مردم پلدختر در خبرگزاری ایلنا به ثمر نشست

ایلنا: انعکاس مشکلات مردم پلدختر در خبرگزاری ایلنا در مورد نبود پزشکی قانونی در این شهرستان به ثمر نشست و در پی آن مسئولان به فکر چاره افتادند و مشکل را حل کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در پلدختر، پنج شنبه هفته گذشته، گزارشی تحت عنوان " نبود پزشکی قانونی معضل بزرگ مردم پلدختر  در خبرگزاری کار ایران منتشر شد که بازتاب مثبتی داشت و این گزارش مورد توجه مسوولان شهرستان پلدختر قرار گرفت.

یک شهروند پلدختری ضمن قدردانی از انعکاس خبر، نبود پزشکی قانونی در این شهرستان گفت: خبرنگار منادی انعکاس مشکلات مردم به مسئولان است .

محمد کریمی افزود: رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان نقش موثری در رفع کمبودها دارند که فعالیت خبرنگار ایلنا شهرستان پلدختر در این زمینه بسیار مناسب و شایسته تقدیر است .

فرماندار پلدختر ضمن قدردانی از اطلاع‌رسانی و انعکاس مسایل و مشکلات مردم شهرستان گفت: شناسایی دغدغه‌ها و نگرانی‌های اصلی مردم یکی از کارکردهای مهم رسانه‌هاست که با انعکاس و انتقال این دغدغه‌ها به مسئولان به رفع مسائل و مشکلات کمک می‌کنند.

قدرت اله ترابی نژاد با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان پرچمداران عرصه اطلاع رسانی هستند افزود: از رسانه‌ها انتظار دارم که همواره کمک کار مسئولان شهرستان در جهت رشد، توسعه و بالندگی شهرستان باشند و با انتقادهای سازنده و صحیح خود نیز مسائل مغفول شهرستان را به مسئولان گوشزد و یاد آوری کنند .

وی رسالت خبرنگاران را انعکاس واقعیت‌ها دانست و گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان رسالت سنگینی در امر اطلاع رسانی بر عهده دارند و حضور فعال و موثر خبرنگاران یکی از عوامل پیشرفت و توسعه شهرستان است.

وی اصحاب رسانه را قلب تپنده جامعه دانست و افزود: بیان واقعیت‌های جامعه توسط خبرنگاران و انعکاس آنها باعث تنویر و روشنایی افکار عمومی می‌شود .

فرماندار پلدختر عملکرد ایلنا در انعکاس اخبار و پیگیری مطالبات و مسائل و مشکلات شهرستان بسیار خوب و قابل تحسین و تقدیراست .

ترابی‌نژاد افزود: در جلسه‌ای با حضور مدیرکل پزشکی قانونی استان، رئیس دادگستری و سرپرست شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای تامین شهرستان مشکلات پزشکی قانونی شهرستان مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

وی تصریح کرد: خوشبختانه "عبدالجبار عادل" دکتر قبلی  به پزشکی قانونی بازگشت و فعالیت خود را مجددا  به طور رسمی در پلدختر آغاز کرد و مشکل مرتفع شده است.

فرماندار پلدختر گفت: با راه‌اندازی مجددا پزشکی قانونی مردم شهرهای پلدختر و معمولان می‌توانند از این پس مانند گذشته از خدمات پزشکی قانونی استفاده کنند .

خبرگزاری ایلنا پزشکی قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا