کد خبر: 294636 A

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس

ایلنا: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: کارآفرینی با بهره 24 درصد سود بانکی امکان‌پذیر نیست و با شکست روبه‌رو می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنااز خرم‌آباد، عباس قائد رحمت ظهر امروز در دهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر در خرم‌آباد ضمن تقدیر و تشکر از تمام کارآفرینان، اظهار کرد: کارآفرینان توانسته‌اند در زمانی که تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشور صورت گرفته، روی پای خود بایستند و به اقتصاد کشور کمک کنند.

وی عنوان کرد:‌ ملّت ایران به دنبال حق و حقوق خود بوده و این تحریم‌ها ناجوانمردانه بوده است؛ زیرا بدخواهان می‌خواستند دنیا را منحصر به خود بدانند و به‌عنوان برده به کشورهای دیگر نگاه کنند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید به خوبی در بحث مذاکره تلاش کرد و ملّت نیز پایداری کرد و مقام معظم رهبری با هدایت و راهنمایی‌های خودشان از تیم مذاکره‌کننده باعث شدند این پیروزی تقدیم انقلاب اسلامی شود.

قائدرحمت خاطرنشان کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی در تفسیر برجام کارشکنی و این موفقیت را طوری دیگر تفسیر می‌کنند. از این رو هشدار می‌دهیم به آنها که مجلس و دولت در سایه ولایت از تیم مذاکره‌کننده حمایت و از حقوق این ملّت دفاع می‌کنند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی برجام را به درستی بررسی می‌کند و نمایندگان ملّت اجازه تفسیر واژه‌های حقوقی علیه ایران را نمی‌دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: جا دارد که از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که یکی از وزیران پرتلاش دولت تدبیر و امید است تقدیر کرد و انتظار می‌رود دولت تدبیر و امید با توجه به اینکه مردم رأی قاطعی به آن داده‌اند مشکلات مردم را برطرف کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: یکی از پیروزی‌های دولت تدبیر و امید مذاکرات هسته‌ای بوده که امیدواریم به سرانجام برسد.

وی با اشاره به اینکه با مذاکرات هسته‌ای از رکود عبور کرده و شاهد شکستن تحریم‌ها خواهیم بود، اظهار کرد: طبق گزارشات ارائه‌شده در این مدت شاهد 700 هزار بیمه‌‌شده اصلی جدید در کشور بوده‌ایم.

قائدرحمت خاطرنشان کرد: ایران اسلامی براساس چشم‌انداز 1404 باید 20 درصد تولید ناخالص داخلی را از محل کارآفرینی تأمین کند، از این رو فعالیّت‌های کارآفرینی نیازمند حمایت‌های همه‌جانبه است و با شعار مشکل کارآفرینان حل نمی‌شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مهم‌ترین مشکل کشور، اقتصادی و بیکاری است و امنیت ملی را دشمنان ما نتوانستند تهدید کنند، اما این امنیت را بیکاری تهدید می‌کند و باید در این رابطه تلاش شود.

این نماینده مجلس یادآور شد: دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکل بیکاری را حل کند، بلکه بخش خصوصی و کارآفرینان باید تلاش کنند این مشکل حل شود، این در حالیست که اولویت اصلی حمایت، باید با کارآفرینان داخلی باشد.

قائدرحمت تصریح کرد: خصوصی‌سازی به معنی واقعی در اقتصاد کشور صورت نگرفته و امروز 25 میلیارد جفت کفش در دنیا نیاز است، اما ایران اسلامی چه سهمی از این تعداد دارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: سالانه 40 میلیارد دلار قاچاق کالا داریم، درحالی که داعش جرأت نمی‌کند به ایران نزدیک شود، اما ما شاهد افزایش قاچاق هستیم که این خود یک ابهام است.

قائدرحمت خاطرنشان کرد: کارآفرینی با بهره 24 درصد سود بانکی امکان‌پذیر نیست و با شکست روبه‌رو می‌شود.

کارآفرینان
نرم افزار موبایل ایلنا