کد خبر: 295681 A

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با ایلنا

ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم از تدابیر دولت برای سرعت بخشی به پروژه‌های نیمه‌تمام و بهبود اقتصاد در دوران " پساتحریم " خبر داد.

غلامرضا تاجگردون پنجشنبه و در حاشیه کنفرانس خبری با خبرنگاران در گچساران به ایلنا گفت: دولت برای بهبود اقتصاد به ویژه در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری در دوران "پساتحریم" تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است.

وی با بیان اینکه سهم پول‌های بلوکه شده مربوط به حوزه دولت حدود شش میلیارد دلار است، اظهار کرد: دولت مصمم است بخش اعظمی از این پول‌ها را در حوزه اشتغال و حمایت از سرمایه‌گذاری هزینه کند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس افزود: شرایط اقتصادی کشور در چندساله اخیر وضعیت خاص خود را داشته و دولت می‌بایست برای رفع مشکلات متعدد حوزه اقتصادی، تدابیر ویژه‌ای بیندیشد.

تاجگردون با اظهار امیدواری از حضور سرمایه‌گذاران دولتی و شرکتهای خصوصی خارجی که بعد از توافق هسته‌ای به ایران آمده‌اند، گفت: امیدواریم دوران "پساتحریم" دوران شکوفایی اقتصاد کشور و رفع بسیاری از مشکلات گذشته باشد.

وی افزود: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان ناظر بر چگونگی نحوه توزیع پول‌های بلوکه شده، نقش نظارتی خود را ایفاء خواهد کرد.

غلامرضا تاجگردون کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا