کد خبر: 295722 A

شهردار کاشان

ایلنا: شهردار کاشان گفت: روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان اساسی هر مجموعه محسوب می‌شود که در امر انعکاس فعالیت‌های سازمان خود و بازخورد رفتار جامعه نسبت به سازمان اقدام نقش اساسی و کلیدی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان سید محمد ناظم رضوی در جمع مدیران شهرداری تصریح کرد: ضمن تقدیر از تلاش اصحاب رستانه در امر آگاهی بخشی جامعه و نقد منصفانه اقدامات، بسیار خرسندیم که به عنوان چشم بینای شهرداری عمل می‌کنند و نارسایی‌ها و کمبودهای شهرداری را گوشزد می‌کنند.

وی اظهار کرد: برخی انتقادات که سازنده و دلسوزانه است را با آغوش باز می‌پذیریم.

ناظم رضوی ضمن تقدیر از شورای شهر و کمیسیون‌های شورا خواستار سرعت بیشتر در بررسی و اعلام نظر در مورد طرح‌های پیشنهادی شهرداری شد.

وی شورای شهر و شهرداری را دو بازوی خدمتگزار شهر دانست و افزود: هر چه همدلی و همراهی این دو  با یکدیگر بیشتر باشد شاهد رخدادهای بهتری برای عمران و آبادانی کاشان و جبران عقب ماندگی‌های گذشته خواهیم بود.

وی با اعلام خبر ارتقای جایگاه شهرداری کاشان در کشور گفت: متاسفانه آمار رسمی  و مستندی به مانند دوره‌های گذشته از سوی وزارت کشور در خصوص شهرداری‌ها اعلام نشده است ولی براساس آمار و بررسی‌های صورت گرفته کاشان تا رتبه شهرداری‌های کلانشهر کشور ارتقای جایگاه داشته است.

شهردار دیار نخستین‌های جهان افزود: در جشن یک سالگی تشکیل مناطق پنجگانه شهری کارنامه عملکری مناطق مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به تدوین برنامه میان مدت پنج ساله شهرداری کاشان گفت: این برنامه به دلیل عقب ماندگی‌های شدید عمرانی کاشان در دو سال آغازین با تغییراتی همراه بود که بیشتر سعی داشتیم به جبران کاستی‌های اولویت‌دار شهر بپردازیم و سپس برنامه میان مدت پنج ساله را عملیاتی کنیم که در حال حاضر این برامه پنج ساله نیازمند تغییرات و به روز رسانی‌ست.

شهردار کاشان خواستار توجه بیشتر به رفاه پرسنل براساس تلاش و زحماتشان شد و گفت: باید در سیستم اداری از زحمات پرسنلی که بیشتر تلاش می‌کنند تقدیر شود و افرادی که کم‌کاری می‌کنند مورد بازخواست قرار گیرند.

شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا