کد خبر: 295841 A

امام جمعه آران و بیدگل

ایلنا: امام جمعه آران و بیدگل تعطیلی 60 الی 70درصد شرکت‌های شهرک صنعتی شهرستان را مشکل جدی دراین منطقه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل« حجت الاسلام سید محمد موسوی » در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  این شهرستان با گرامیداشت سالروز شهادت ششمین اختر آسمان امامت و ولایت امام جعفر صادق (ع)  گفت: ایشان در زمان خفقان وجهالت مردم ونابودی اسلام نهضت علمی را راه‌اندازی  و دانشگاهی علمی را پایه‌گذاری کردند که هزاران فرد افتخار شاگردی ایشان را دارند.

وی ضمن تقدیر  ازحضور بسیار چشمگیر مردم  ولایتمدار و شهید پرور شهرستان آران و بیدگل در مراسم  تشییع پیکرشهداء غواص و گمنام گفت: این شهداء که بعد از چندین سال به آغوش خانواده ومیهن اسلامی برگشتند فضای جامعه و شهرمان را عطرآگین کردند.

امام جمعه آران بیدگل در ادامه سخنانش ضمن تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار به اصحاب رسانه و خبر گفت: باید به خبرنگاری به عنوان کاری مقدس توجه شود و خبرنگاری که در خدمت نظام و آرمان اسلام و ایران باشد مجاهد در راه خداست.

امام جمعه آران وبیدگل  توافق هسته‌ای را  موجب فراهم شدن  زمینه عقد قراردادهای اقتصادی  کشورهای غربی  و اروپایی  با کشورمان عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه این قراردادها ممکن است  موجب واردات بی‌رویه  کالاهای خارجی شود و مشکلاتی را برای جامعه ایجاد کند دولت‌مردان باید  مواظب باشند.

وی تعطیلی 60  الی 70درصد شرکت‌های شهرک صنعتی شهرستان آران و بیدگل را مشکل جدی دراین منطقه عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری تولید را ستون  خیمه اقتصاد مقاومتی  می‌دانند مسئولان به بخش تولید بیشتر توجه کنند.

موسوی  با تاکید براینکه باید تولید ضربه خورده ایران راتقویت کرد  گفت: وظیفه دولتمردان سوق دادن سرمایه‌ها  به سمت تولیدست.

وی  با محکوم کردن حمایت  امریکائیها وغربی ها از رژیم کودک‌کش اسرائیل گفت : ایران هیچ گاه رژیم اشغالگر اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت و به کوری چشم صهیونیست واستکبار  شعار مرگ بر اسرائیل شعار استراتژیک و اساسی مردم ملت ایران است.

امام جمعه آران و بیدگل
نرم افزار موبایل ایلنا