کد خبر: 295862 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

ایلنا: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس تاکید کرد که ارتقای 2 بخش در شهرستان بویراحمد برای شهرستان شدن در دولت تدبیر و امید قطعی شده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلام محمد زارعی جمعه در جمع روستائیان " جوکار بخش مارگون " شهرستان بویراحمد گفت: شهرستان شدن بخشهای " مارگون " و " لوداب " در دولت تدبیر و امید قطعی شده است.

وی با تشریح آخرین روند ارتقای بخشهای مارگون و لوداب به شهرستان، اظهارداشت: استعلام وزارت راه و شهرسازی برای ارتقای این بخشها به شهرستان مشخص و آخرین استعلام مربوط به سازمان برنامه و بودجه برای مشخص شدن اعتبارات موردنیاز است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: پیگیر استعلام سازمان برنامه و بودجه و ارسال آن به هیئت دولت بوده تا هیئت دولت در کمترین زمان ممکن ارتقای بخش های مارگون و لوداب به شهرستان را اعلام کند.

زارعی اظهارامیدواری کرد در آینده‌ای نه چندان دور ، دولت تدبیر و امید با اعلام ارتقای این بخشها به شهرستانی ، امید و شادی را به مردم هدیه کند.

وی ادامه داد: محور ارتباطی ار شهر مارگون تا روستای " بونه بن " 25 کیلومتر بوده که در یکسال گذشته 17 کیلومتر آن آسفالت شده است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، اعتبار هزینه شده برای آسفالت این محور را 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

زارعی گفت: با بهره‌برداری از این پروژه شاهد رفع بسیاری از مشکلات روستانشنیان در حوزه ارتباطی خواهیم بود.

 

مارگون و لوداب
نرم افزار موبایل ایلنا