کد خبر: 298239 A

همزمان با دهه کرامت

ایلنا: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از برگزاری مسابقه کتابخوانی «آفتاب قم» بمناسبت دهه کرامت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر، یادآور شد: از اول ذیعقده سالروز میلاد حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذیقعده سالروز میلاد امام رضا (ع) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است.

وی گفت: شناسایی شخصیت و سیره امامان (ع) به ویژه امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های موجود در سنت و سیره این بزرگواران باید در رأس برنامه‌های این ایام باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، یکی از مهم‌ترین اهداف اجرای برنامه‌های مختلف در دهه کرامت را ترویج و نهادینه کردن سیره عملی و نظری ائمه (ع) در جامعه عنوان کرد.

نیک انجام تصریح کرد: در مسابقه کتابخوانی «آفتاب قم» ۱۴ سوال از کتابچه آفتاب قم طراحی شده است که علاقمندان از ۲۵ مرداد می‌توانند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، سوالات مسابقه را دریافت و حداکثر تا چهارم شهریور پاسخنامه را تحویل این اداره دهند.

وی اضافه کرد: در پایان به قید قرعه به ۱۴ نفر از کسانی که پاسخ‌های صحیح را ارسال کرده باشند، هدایای ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

فرهنگ و ارشاد اسلامی مسابقه کتابخوانی
نرم افزار موبایل ایلنا