کد خبر: 298271 A

سرپرست فرمانداری کاشان در برنامه قرآنی 1449

ایلنا: کاشان مهد علم، هنر و فرهنگ است و به برکت توجهی که به قرآن داشته است باعث شده نیروهای کارآمد و توانمند در این منطقه رشد یافته و فعالیت موسسات فرهنگی قرآنی در سطح شهرستان نشانی از این توجه است. به خوبی در سطح جامعه می‌بینیم که جوانان جذب این موسسات فرهنگی قرآنی می‌شوند.

سرپرست فرمانداری کاشان با حضور در برنامه قرآنی ۱۴۴۹ که باغ فین کاشان برگزاری شد در گفتگوی کوتاهی به تشریح سابقه علمی، فرهنگی و دینی شهرستان پرداخت و گفت: کاشان مهد علم، هنر و فرهنگ است و به برکت توجهی که به قرآن داشته است باعث شده نیروهای کارآمد و توانمند در این منطقه رشد یافته و فعالیت موسسات فرهنگی قرآنی در سطح شهرستان نشانی از این توجه است. به خوبی در سطح جامعه می‌بینیم که جوانان جذب این موسسات فرهنگی قرآنی می‌شوند و از طریق آن آموزه‌های دینی را فرا می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان دکتر حمیدرضا مومنیان تصریح کرد: جوانان شهرستان کاشان در این حوزه توفیق‌های بزرگ را از آن خود نموده‌اند. بیش از ۷۰۰ حافظ قرآن، ۱۲۰ قاری برجسته قرآن، ۴۲ مقام ملی، بین المللی در حوزه قرآنی و ۱۷ موسسه قرآنی و ۱۳ خانه قرآن نشان از آن دارد که مردم این شهرستان توانسته‌اند سبقه فرهنگی و قرآنی خود را تداوم بخشیده و در جایگاه شایسته‌ای قرار گیرند.

آموزه های دینی جامعه رشد قرآن هنر
نرم افزار موبایل ایلنا