کد خبر: 298452 A

عبدالرضا شعبانی

ایلنا: شهردار کرمانشاه از همه سرمایه‌گذاران بومی و استانی و کشوری خواست تا برای توسعه این شهر در انجام پروژه‌های بزرگ مشارکت کنند.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا شعبانی با اشاره به اینکه کرمانشاه پتانسیل‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد، افزود: وجود آثار فراوان تاریخی و گردشگری در شهر می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گردشگری شهری باشد.

شهردار کرمانشاه با یادآوری اینکه این شهر از شرایط استثنایی برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری برخوردار است که تاکنون مورد استفاده قرار نگرفته است، تأکید کرد: گام نخست برای بهره‌برداری بهینه از فرصت‌ها ترسیم چشم انداز سرمایه‌گذاری برای توسعه‌گران است.

وی با تاکید بر اینکه دنبال سرمایه‌گذاران و توسعه‌گران توانمند با تجربه و دارای منابع مالی کافی برای اجرای طرح‌ها هستیم افزود: شهرداری در تلاش است که با اعلام پروژه‌ها، ارزیابی مالی، مدیریت فنی، مساعدت‌های اداری توسعه گران را به این شهر گردشگری جذب کند.

شعبانی، کرمانشاه را شهری بکر برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ویژه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دانست و تأکید کرد: سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری نظیر مرکز بزرگ تفریحی سراب قنبر، مجتمع‌های خدماتی-تجاری، تله کابین، هایپر مارکت‌ها، شهربازی مدرن، سیتی سن‌تر، پارک آبی و بسیاری پروژه‌های فرهنگی، تفریحی دیگر هم در چرخه اقتصاد شهری کرمانشاه تأثیرگذار خواهد بود و هم برای سرمایه‌گذاران بازده خوبی خواهد داشت.

شهردارکرمانشاه، تصریح کرد: از آنجاییکه رونق و توسعه استان دغدغه مجموعه مدیریتی استان و شهرداری کرمانشاه است و در این رابطه تعامل و همسویی خوبی برقرار است جهت تسهیل امور مربوط به سرمایه‌گذاری عزمی عمومی در این دستگاه‌ها وجود دارد و از هرگونه سرمایه‌گذاری حمایت خواهد شد.

شعبانی اظهار کرد: فرصتهای سرمایه‌گذاری مشخص است و باید با دقت و بازبینی، اطلس سرمایه‌گذاری شهر تهیه شود تا حتی بخش خصوصی دارای زمین بتواند بر اساس طرحهای ارائه شده در سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال و توسعه شهر نقش آفرینی کند.

سرمایه گذاری بخش خصوصی شهرداری کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا