کد خبر: 298474 A

در زنجان صورت گرفت

ایلنا: همایش علمی پژوهشی نماز در آموزه‌های رضوی صبح امروزچهارشنبه (۲۸ مرداد) با قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، همایش علمی پژوهشی نماز در آموزه‌های رضوی از سری برنامه‌های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) است که به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود.

همایش علمی پژوهشی نماز در آموزه‌های رضوی با برگزاری مراسم افتتاحیه و قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این جشنواره کار خود را آغاز کرد.

همایش علمی پژوهشی نماز در آموزه‌های رضوی در دو نوبت صبح و عصر با حضور علما، روحانیون و پژوهشگران کشوری در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

این همایش با اجرای نشست «جایگاه نماز در بیانات امام رضا (علیه السلام) و آسیب‌شناسی آن در رسانه ملی» توسط مریم کتابی و «نقش نماز در رفع آسیب‌های جامعه و رشد و تعالی آن بر مبنای فرهنگ رضوی» توسط مهدی خاتمی باحضور اساتید دکتر تورج عقدایی و دکتر اوجاقلو به عنوان هیات رئیسه و نشست دوم با عنوان «نقش نماز در اخلاق فردی و اجتماعی در فرهنگ رضوی» توسط فرزانه رفیعی و «اثربخشی نماز از دیدگاه امام رضا (علیه السلام) برسلامت روان دانش اموزان دختر دوره متوسطه شهرستان خدابنده» توسط حسن کریمی با حضور اساتید دکتر یوسف فتحی و دکتر ابراهیم قاسمی به عنوان هیات رئیسه برگزار می‌شود.

ارشاد زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا