کد خبر: 298528 A

فرماندار تالش

ایلنا: فرماندار تالش عصمت و نجابت را بزرگ‌ترین سرمایه‌های دختران دانست و بر لزوم آگاهی نسبت به تهاجم فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، به همت مسئول امور زنان و خانواده فرمانداری تالش از دختران بر‌تر این شهرستان در زمینه‌های قرآنی، علمی، فرهنگی و ورزشی تجلیل و قدردانی شد.

علی فتح الهی به بیان روایاتی درباره جایگاه دختران پرداخت وعصمت و نجابت را بزرگ‌ترین سرمایه‌های دختران دانست و به تهاجم فرهنگی و تاثیرات آن بر بنیان خانواده اشاره کرد.

وی همچنین پیوند باخدا در سایه نماز، عفت و کسب دانش را ویژگی دختران ولایی برشمرد.

فرماندار تالش افزود: جامعه ما از وجود دختران تحصیل کرده و مستعدی برخوردار است لذا نیازمند سیاستگذاری بهتر در این زمینه هستیم.

وی تصریح کرد: حضرت فاطمه معصومه (س) در زمینه سیاسی و اجتماعی فعالیت بسیار خوبی داشتند و توانستند در کنار ولی و امام خویش به مبارزه بپردازند.

فرماندار تالش افزود: آن حضرت نماد پرهیزگاری، پارسایی، مبارزه و حق طلبی است و بدون تردید توجه به اهمیت و ضرورت این روز و فرصت آن، همچنین دقت به وضعیت دختران در جامعه برای اصلاح و بهبود آن، به عزم و اهتمام ملی نیاز است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های خانوادگی، اجتماعی، سیاسی و آموزشی بانوان باید مشخص و تعریف شود، ادامه داد: دختران امروز مادران فردای جامعه هستند که اگر بتوانیم فعالیت‌های خود را بنیانی‌تر کنیم آینده روشن‌تر برای نسل فردا خواهیم داشت.

فرماندار تالش
نرم افزار موبایل ایلنا