کد خبر: 298539 A

ایلنا: مدیرمرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان از اجرای برنامه تریبون آزاد همزمان به جشنواره شهر خوب شهروند خوب در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان محمد علی فرجی مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان در جمع خبرنگاران گفت: بی‌شک مردم بهترین منتقدین و قضاوت کننده فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری‌ها هستند. مسئولین نه تنها هراسی از نقدهای مردم و جامعه نباید داشته باشند بلکه آنرا فرصتی برای جلب رضایت در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان مورد توجه قرار بدهند.

فرجی تصریح کرد: اقدامات شهرداری کاشان در برخی نقاط و سازمان‌ها شاید با نارسایی و مشکلاتی همراه بوده باشد که از دید مدیران ارشد شهرداری دور مانده باشد و هیچکس جز مردم نمی‌توانند این موارد را به گوش مدیران ارشد برسانند.

وی اظهار داشت: برنامه تریبون آزاد از هفته گذشته به بخش‌های جشنواره شهر خوب، شهروند خوب اضافه شده است و تلاش داریم تا در هر برنامه به یکی از موضوعات و مسائل شهرداری کاشان با حضور مسئولین مربوطه بپردازیم.

فرجی تصریح کرد: در نخستین برنامه تریبون آزاد به موضوع آسفالت شهری پرداخته شد و در دومین تریبون آزاد بحث فضای سبز و پارک‌ها مورد نقد شهروندان قرار خواهد گرفت.

برنامه تریبون آزاد شهرداری کاشان هرپنج شنبه از ساعت ۲۲تا۲۲: ۳۰در محل برزاری جشنواره شهر خوب شهروند خوب در بام شهر کاشان تا پایان تابستان برگزار خواهد شد.

شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا